Prekės kodas: A2SF01AO1043
(5)
35.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 1 iki 2 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Gamintojas: UAB GLORI ir Ko
Vėjarodės matmenys (be raidžių ir stovo), ilgis x aukštis: 630 x 530 mm
Spalva: Juoda
Kilmės šalis: Lietuva

Aprašymas

Vėjarodis Ragana pagamintas, tęsiant senovės baltų ir germanų tradicijas, džiugins Jus ne vienerius metus. Metalinis, dažytas poliesteriniais milteliniais dažais vėjarodis yra tvirtas ir atsparus aplinkos poveikiui, skirtas vėjo krypčiai nustatyti ar namui papuošti.

Vėjarodžio raidžių apytikriai matmenys: aukštis apie 90 mm, plotis - 620 mm. Bendras vidutinis sumontuoto vėjarodžio (paveikslo, krypčių raidžių, stovo) dydis - aukštis: apie 900 mm, plotis apie 700 mm. Vėjarodžiai prie statinio montuojami dviejų tipų laikikliais, kuriuos siūlome įsigyti atskirai. Laikikliai tvirtinami prie statinio tam paruoštoje vietoje, ant laikiklio yra tvirtinimo skylės. Pritvirtinus laikiklį prie statinio, vėjarodžio stovas įstatomas į laikiklį, vėjarodžio laikiklis turi varžtą vėjarodžio stovui pritvirtinti.

DĖMESIO !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (1)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 1)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės