Prekės kodas: I2MG01LT4983
(0)
Nuolaida prekei-9%
Nuolaida prekei-9%
  • Magnetinis ieškiklis 600 kg x 2 Black Magnet
  • Magnetinis ieškiklis 600 kg x 2 Black Magnet
127.00€
 / vnt.
139.00€ / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 1 iki 2 darbo dienų, Kaina: 3.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Magnetas
Skersmuo, mm: 135
Svoris, g: 4410
Aukštis, mm: 40
Adhezija, kg: 600 x 2

Aprašymas

Magnetinis ieškiklis Black Magnet 2 x 600 kg – profesionalus dvipusis paieškos magnetas didelės masės daiktų radimui ir pakėlimui. Magneto darbinės charakteristikos daro jį universaliu įrenginiu įmonėms, ūkiams, namų apyvokai. Black Magnet pagamintas iš aukštos kokybės neodimio su lydinių priedais. Magnetas puikiai išlaiko daiktus iš plieno, ketaus ir kitų metalo rūšių. Didžiulė gaminio keliamoji galia sukuriama dviem 600 kg galingumo magnetais. Magnetas turi metalinius žiedus – įtvirtinimus horizontaliam ir vertikaliam krovinio kėlimui. Black Magnet 2 x 600 kg svoris – 4,410 kg., todėl magnetą vandens telkiniui galima naudoti be papildomos įrangos, užtikrinančios panirimą į gelmę. Magnetas suras ir padės ištraukti iš grunto sluoksnių metalinius gaminius, trukdančius žemės ūkio technikos darbui ar gyvulių ganymui. Patyrę lobių ieškotojai renkasi magnetą iš neodimio Black Magnet. Dirbant su ieškikliu, dėl išskirtinės magneto traukos jėgos reikia naudoti tvirtas virves arba lynus, kad išlaikyti didelės masės daiktus. Neodimio magnetas naudojamas šiems darbams:

  • Daiktų iš geležies arba spalvotųjų metalų su geležies elementais paieškai ir pakėlimui iš tarpeklių, daubų, šulinių, vandens telkinių
  • Upių, vandens telkinių tralavimui, norint surasti stambius objektus (valtis, karinius ginklus, įrangą)
  • Sodybų sklypų, statybos aikštelių valymui nuo metalinių šiukšlių
  • Geležinių objektų iki 600 kg svorio pakėlimui.


DĖMESIO !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės