Prekės kodas: I2MG01GS4979
(0)
Nuolaida prekei-13%
Nuolaida prekei-13%
Nuolaida prekei-13%
Nuolaida prekei-13%
  • Magnetinis ieškiklis 400 kg Black Magnet
  • Magnetinis ieškiklis 400 kg Black Magnet
  • Magnetinis ieškiklis 400 kg Black Magnet
  • Magnetinis ieškiklis 400 kg Black Magnet
52.00€
 / vnt.
60.00€ / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 1 iki 2 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Magnetas
Skersmuo, mm: 107
Svoris, g: 1400
Aukštis, mm: 20
Adhezija, kg: 400

Aprašymas

Magnetinis ieškiklis 400 kg Black Magnet – profesionalus paieškos magnetas didelės masės daiktų radimui ir pakėlimui. Magneto darbinės charakteristikos daro jį universaliu įrenginiu įmonėms, ūkiams, namų apyvokai. Black Magnet pagamintas iš aukštos kokybės neodimio su lydinių priedais. Magnetas puikiai išlaiko daiktus iš plieno, ketaus ir kitų metalo rūšių. Black Magnet 400 kg svoris – 1,4 kg. Tai reiškia, kad magnetą vandens telkinyje galima naudoti be papildomos įrangos, užtikrinančios panirimą į gelmę. Magnetas suras ir padės ištraukti iš grunto sluoksnių metalinius gaminius, trukdančius žemės ūkio technikos darbui ar gyvulių ganymui. Patyrę lobių ieškotojai renkasi magnetą iš neodimio Black Magnet. Naudojant Black Magnet, dėl išskirtinės magneto traukos jėgos, dirbant reikia naudoti tvirtas virves arba lynus, kad išlaikyti didelės masės daiktus. Lyno fiksavimui viršutinėje gaminio dalyje yra besisukantis varžtas su žiedu. Neodimio magnetas tinka šiems darbams:

  • Daiktų iš geležies arba spalvotųjų metalų su geležies elementais paieškai ir pakėlimui iš tarpeklių, daubų, šulinių, vandens telkinių
  • Upių, vandens telkinių tralavimui, norint surasti stambius objektus (valtis, karinius ginklus, įrangą)
  • Sodybų sklypų, statybos aikštelių valymui nuo metalinių šiukšlių
  • Geležinių objektų iki 400 kg svorio pakėlimui.


DĖMESIO !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės