Prekės kodas: S2ST02DY5039
(0)
230.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 20.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Pakelta lysvė
Aukštis, cm: 57
Ilgis, cm: 180
Plotis, cm: 79
Spalva: Natūralaus medžio
Medžiaga: Pušis
Svoris, kg: 138

Aprašymas

Lysvė medinė DD1 - 180 x 79 x 57 cm – nepakeičiamas pagalbininkas apželdintojams, sodininkams, namų savininkams. Lysvė ML1  montuojama iš ilgaamžių ir ekologiškų medienos blokelių, montuojamų lego pricinipu, todėl galima surinkti įvairaus dydžio ir formų vazonus, pakeltas lysves, smėlio dėžes, konteinerius kompostavimui, sieneles, suolus. Pakeltos lysvės privalumai:

  • Estetiška išvaizda – sodo puošmena
  • Lengvai surenkama ir formuojama
  • Patogu prieiti prie augalų, lengva pasiekti – nereikia lenktis žemai
  • Blokeliai tvirti, pagaminti iš aukščiausios rūšies medienos
  • Mediena impregnuota giluminiu būdu
  • Suteikiama 15 metų garantiją nuo puvinio
  • Neskyla dėl grunto judėjimo ar įtempimų atsirandančių dėl šalčio
  • Greitai ir lengvai  surinkami į vientisą gaminį, nereikia specialių įgūdžių, žinių ar įrankių.  Nereikia pamato, galima padėti tiesiai ant žolės, grunto ar betono
  • Fnkcionalūs: paprasta sukurti savo vazoną, suoliuką, sienutę, dekoratyvinį tvenkinį ar smėlio dėžę pagal esamą situaciją kieme. Mediniai blokeliai tarpusavyje lengvai sujungiami medinių kaiščių pagalba
  • Unikalūs, tvirti ir atsparūs išorės veiksniams. 

PATARIMAI

Pakelta lysvė ypač naudinga ten, kur nederlinga žemė. Lysvė pripildoma vertingo dirvožemio, komposto ar specialiai paruošto žemių mišinio, todėl sulaukiama gausesnio derliaus. Pakeltose lysvėse pavasarį žemė greičiau sušyla, todėl daržoves galima sodinti anksčiau nei įprastose lysvėse. Pakeltose lysvėse greičiau išdžiūsta substratas, todėl patartina paviršių mulčiuoti vytinta žole ar kitu mulču. Prieš sodinant galima iškloti agrotekstiline medžiaga, padaryti skyles augalams ir sodinti – nebus piktžolių. Ruošiant lysves, prieš supilant gruntą, patariama dugną iškloti kartono lapais, kad piktžolės negalėtų prasiskverbti šaknimis į lysvę,  todėl mažiau laiko reikės ravėjimui. Kas 3–4 metai rekomenduojama perkloti dugną kartonu ir pripilti naujo grunto. Jei pakelta lysvė daroma ant žolyno, rekomenduojama apačioje pakloti plastikinį ar metalinį tinklą, kad saugoti augalus nuo kurmių. Drėgmė lysvėje ilgiau išlieka, jei jos vidus išklojamas stora polietileno plėvele, tačiau reikia nepamiršti padaryti skylių, per kurias būtų pašalinamas vandens perteklius. Prieš pradedant sėti ar sodinti daržoves, rekomenduojama gerai palaistyti. Daržoves patariama sodinti ar sėti taip, kad augalai vienas kito negožtų. Tarplysvius galima mulčiuoti skalda arba smulkinta medžio žieve, iškloti žolės – vejos koriais, šaligatvio plytelėmis, įrėminti plastikiniais bortais, prieš tai išklojus geotekstile. Takai tarp lysvių turi būti ne siauresni kaip 30–40 cm, kad būtų patogu vaikščioti. Vejoje įrengtų lysvių tarpai turi būti tokie, kad laisvai galima būtų įvažiuoti su žoliapjove (apie 60 cm, pagal žoliapjovės plotį).

DĖMESIO !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės