Prekės kodas: S2ST02TW5033
(0)
199.00€
 / vnt.
Nėra sandėlyje
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 5.79€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Pakelta lysvė
Gamintojas: ECO-oh!
Aukštis, cm: 14
Spalva: Pilka
Medžiaga: PE-PP
Svoris, kg: 18

Aprašymas

Lysvė Flex Garden 3, 130 x 14 cm – puikus sprendimas, norint sukurti tvarkingą aplinką savo kieme ar sode. Lysvė Flex Garden 3 lengvai formuojama, patvari ir pagaminta iš antrinių buitinių žaliavų. Puikiai tinka gėlių, arbatžolių, daržovių ar kitų augalų auginimui. Naudojant lysves, piktžolėmis neapauga nuožulnūs kraštai ir takelis. Norint išvengti daugiamečių piktžolių, įrenginėjant lysvę būtina sutankinti ir išlyginti pagrindą, patiesti kokybišką geotekstilę ir kraštus  prispausti konstrukcija. Pakeltos lysvės privalumai:

  • Estetiška išvaizda – sodo puošmena
  • Ekologiška – pagaminta iš antrinių buitinių žaliavų
  • Lengvai surenkama ir formuojama
  • Patogu prieiti prie augalų, lengva pasiekti – nereikia lenktis žemai
  • Ilgaamžiška – garantija 20 metų
  • Atspari medžiaga šaknų prasiskverbimui
  • Lysvės skersmuo: 130 cm
  • Sienelės storis: 0,7 cm

PATARIMAI

Pakelta lysvė ypač naudinga ten, kur nederlinga žemė. Lysvė pripildoma vertingo dirvožemio, komposto ar specialiai paruošto žemių mišinio, todėl sulaukiama gausesnio derliaus. Pakeltose lysvėse pavasarį žemė greičiau sušyla, todėl daržoves galima sodinti anksčiau nei įprastose lysvėse. Pakeltose lysvėse greičiau išdžiūsta substratas, todėl patartina paviršių mulčiuoti vytinta žole ar kitu mulču. Prieš sodinant galima iškloti agrotekstiline medžiaga, padaryti skyles augalams ir sodinti – nebus piktžolių. Ruošiant lysves, prieš supilant gruntą, patariama dugną iškloti kartono lapais, kad piktžolės negalėtų prasiskverbti šaknimis į lysvę,  todėl mažiau laiko reikės ravėjimui. Kas 3–4 metai rekomenduojama perkloti dugną kartonu ir pripilti naujo grunto. Jei pakelta lysvė daroma ant žolyno, rekomenduojama apačioje pakloti plastikinį ar metalinį tinklą, kad saugoti augalus nuo kurmių. Drėgmė lysvėje ilgiau išlieka, jei jos vidus išklojamas stora polietileno plėvele, tačiau reikia nepamiršti padaryti skylių, per kurias būtų pašalinamas vandens perteklius. Prieš pradedant sėti ar sodinti daržoves, rekomenduojama gerai palaistyti. Daržoves patariama sodinti ar sėti taip, kad augalai vienas kito negožtų. Tarplysvius galima mulčiuoti skalda arba smulkinta medžio žieve, iškloti žolės – vejos koriais, šaligatvio plytelėmis, įrėminti plastikiniais bortais, prieš tai išklojus geotekstile. Takai tarp lysvių turi būti ne siauresni kaip 30–40 cm, kad būtų patogu vaikščioti. Vejoje įrengtų lysvių tarpai turi būti tokie, kad laisvai galima būtų įvažiuoti su žoliapjove (apie 60 cm, pagal žoliapjovės plotį).

DĖMESIO !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės