Prekės kodas: A2VA01TX1022
(0)
39.99€
 / pakuotė
6.94€ / m²
Yra sandėlyje (986)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 6.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Neįleidžiamos
Gamintojas: OWA
Briaunos tipas: A
Kiekis pakuotėje (m²): 5,76
Lubų matmenys: 600 x 600 mm
Lubų storis : 12 mm
Plokštė: 0,36 m²
Plokštės paviršius: Nereguliari perforacija
Kilmės šalis: Vokietija

Aprašymas

OWA – pirmaujantis tarptautinėje rinkoje pakabinamų lubų sistemų gamintojas. Pakabinamos lubos – tai sistema susidedanti iš metalinio, pakabinto ant perdangos karkaso. Ant jo tvirtinamos pakabinamos lubų plokštės bei jų elementai. Tarp perdangos ir pakabinamų lubų plokštumos lieka tarpas, kuriame galima paslėpti komunikacijų tinklus, arba jį užpildyti triukšmą sugeriančia medžiaga.
Naudojimo paskirtis: universalios. Prekybinės paskirties patalpose, ofisuose, laiptinėse, koridoriuose, mokyklose, darželiuose ir kitose įprastose patalpose.


Lubų plokštės Lucero yra vokiečių gamintojo plokštės iš OWAUtility serijos. Šios plokštės yra ekonomiškas sprendimas daugeliui patalpų, kuriose reikalingos pakabinamos lubos. Šios lubų plokštės taip pat atlieka keletą svarbių funkcijų – mažina aidėjimą patalpose, jos tinka patalpoms, kuriose santykinė drėgmė gali pakilti iki 90%. Lubos yra įdomaus dizaino, gerai atspindi šviesą.

 

Pagrindiniai šio lubų tipo privalumai:

  • mineralinio pluošto plokštės su baltu taškuotu paviršium
  • geri garso sugerties parametrai (aw=0,60, NRC=0.60)
  • geri garso izoliavimo parametrai (Dn,f,w= 25 dB / CAC = 25 dB)
  • lengvai valomos sausuoju būdu ir drėgna šluoste
  • atsparios santykinei drėgmei iki 90%
  • nedidelė kaina
  • lengvai montuojamos
  • po sumontavimo lengva viršuje esančių komunikacijų priežiūra

Dėl žemos kainos ir dėl savo dizaino bei funkcinių savybių Lucero plokštės yra tinkamos naudoti labai įvairios paskirties patalpose, kuriose nekeliami ypatingi reikalavimai


Transportavimas ir sandėliavimas: plokščių pakuočių negalima mėtyti ir statyti ant briaunos. Sandėliuoti sausose patalpose ant lygaus pagrindo. Negalima dėti ant drėgnos žemės arba grindų. Plokštės pakuotėje sudėtos gerąja puse į vidų. Išėmus plokštes svarbu pilnai nuimti pakuotės plėvelę, netraukti per jėgą, kad nepažeisti briaunų. Plokštes iš kartoninės dėžės išiminėti poromis imant abiem rankomis.
Tolimesnis panaudojimas: atliekant akustinę rekonstrukciją, prašoma atsižvelgti į akustines gamintojo rekomendacijas.
Rekomendacija: naudokite konstrukcinius elementus tik iš OWA gaminių programos, kurioje rasite visus reikiamus profilius ir elementus bet kokio sudėtingumo lubų projektams.
DĖMESIO!
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės