Prekės kodas: A2VA01TX1022
(0)
39.99€
 / pakuotė
6.94€ / m²
Yra sandėlyje (986)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 6.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Neįleidžiamos
Gamintojas: OWA
Briaunos tipas: A
Kiekis pakuotėje (m²): 5,76
Lubų matmenys: 600 x 600 mm
Lubų storis : 12 mm
Plokštė: 0,36 m²
Plokštės paviršius: Nereguliari perforacija
Kilmės šalis: Vokietija

Aprašymas

OWA – pirmaujantis tarptautinėje rinkoje pakabinamų lubų sistemų gamintojas. Pakabinamos lubos – tai sistema susidedanti iš metalinio, pakabinto ant perdangos karkaso, ant kurio tvirtinamos lubų plokštės bei jų elementai. Tarp perdangos ir pakabinamų lubų plokštumos lieka tarpas, kuriame galima paslėpti komunikacijų tinklus, arba jį užpildyti triukšmą sugeriančia medžiaga. Plati naudojimo paskirtis: gali būti montuojamos prekybinės paskirties patalpose, ofisuose, laiptinėse, koridoriuose, mokyklose, darželiuose ir kitose įprastose patalpose. Lubų plokštės Lucero yra vokiečių gamintojo plokštės iš OWA Utility serijos. Tai ekonomiškas sprendimas patalpoms, kuriose reikalinga aukščiausia akustika, geras atsparumas ugniai ir drėgmei, jos tinka patalpoms, kuriose santykinė drėgmė gali pakilti iki 90 %. Lubos yra modernaus dizaino, gerai atspindi šviesą. Pagrindiniai šio lubų tipo privalumai:

  • Mineralinio pluošto plokštės su baltu taškuotu paviršiumi
  • Geri garso sugerties parametrai (aw=0,60, NRC=0,60)
  • Geri garso izoliavimo parametrai (Dn,f,w= 25 dB / CAC = 25 dB)
  • Lengvai valomos sausuoju būdu ir drėgna šluoste
  • Atsparios santykinei drėgmei iki 90 %
  • Nedidelė kaina
  • Lengvai montuojamos
  • Po sumontavimo lengva viršuje esančių komunikacijų priežiūra

Transportavimas ir sandėliavimas: plokščių pakuočių negalima mėtyti ir statyti ant briaunos. Sandėliuoti sausose patalpose ant lygaus pagrindo. Negalima dėti ant drėgnos žemės arba grindų. Plokštės pakuotėje sudėtos gerąja puse į vidų. Išėmus plokštes svarbu pilnai nuimti pakuotės plėvelę, netraukti per jėgą, kad nepažeisti briaunų. Plokštes iš dėžės imti poromis, laikant jas abiem rankomis.

Rekomenduojama naudoti konstrukcinius elementus iš OWA gaminių programos, kurioje yra visi reikalingi profiliai ir elementai bet kokio sudėtingumo lubų projektams.

DĖMESIO!

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės