Prekės kodas: sodzius
(5)
Šiltnamis SODŽIUS
Šiltnamis SODŽIUS
Šiltnamis SODŽIUS
 • Šiltnamis SODŽIUS
 • Šiltnamis SODŽIUS
 • Šiltnamis SODŽIUS
187.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (11954)
10 darbo dienos, Kaina:

Prekės informacija

Specifikacija

Danga: Polikarbonatas
Šiltnamio aukštis: 2,20 m
Šiltnamio ilgis: 2 - 10 m
Šiltnamio plotas: 5,74 - 28,70 m²
Šiltnamio plotis: 2,87 m
Kilmės šalis: Lietuva

Aprašymas

Ilgamečio bendradarbiavimo su daržininkais-mėgėjais ir profesionalais dėka, atsirado poreikis sukurti ir pagaminti šiltnamį, kuris būtų ne tik paprastesnės konstrukcijos, bet ir pigesnis, negu šiltnamis "GASPADORIUS". Todėl buvo sukonstruotas erdvus, aukštas, su durimis abiejuose galuose šiltnamis "SODŽIUS". Šio šiltnamio išskirtinės sąvybės: lengvai surenkamas, paprastai pastatomas sklype. Šiltnamio pastatymui nereikia betonuoti pamatų - jis tvirtinamas į gruntą specialiomis prailgintomis šiltnamio arkų "kojomis" su skersinukais (yra šiltnamio komplektacijoje). Toks šiltnamio įtvirtinimas  suteikia konstrukcijai stabilumo, padeda  atlaikyti gūsingus vėjus ir gausų sniegą. Šiltnamis suprojektuotas taip, kad patikimai išlaikytų prie karkaso parištus augalus bei pakabinamas lentynas, skirtas sudėti daigykloms ar vazonėliams (lentynas šiltnamiui už patrauklią kainą galite įsigyti parduotuvėje "Bausa").

Šiltnamio komplektacijoje rasite karkaso dalis, M5 dydžio varžtus, polikarbonatinę dangą, pagamintą Europoje, iliustruotą surinkimo instrukciją ir visa, kas reikalinga šiltnamio surinkimui ir sumontavimui.
Šiltnamio "SODŽIUS" privalumai rinkoje:

► ERDVUMAS - šiltnamio plotis-2,87 m, ilgis- 4, 6, 8, 10, 12 m, aukštis - net  2,20 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys daržininkai! Šiltnamio durys - plačios, tad į šiltnamį galima  įvažiuoti su standartinio pločio karučiu.

► TVIRTUMAS - šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų.

► SANDARUMAS - šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys sukonstruotos taip, kad nėra nereikalingų tarpų, todėl prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių), šiltnamyje oro temperatūra išlieka pliusinė.

 ► FUNKCIONALUMAS - šiltnamis abiejuose galuose turi duris. Pertvėrus šiltnamį, skirtinguose šiltnamio galuose galima auginti skirtingas daržoves.
 Šiltnamį lengva padidinti net ir po to, kai jis jau surinktas - tereikia įsigyti šiltnamio prailginimą. Paprasta pakeisti šiltnamio stovėjimo vietą - pakanka perkelti visą konstrukciją į patogią vietą. Galima įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines) šiltnamio stoge. Žiemą šiltnamis "SODŽIUS" gali būti naudojamas kaip sandėliukas ar papildoma malkinė.

► ILGAAMŽIŠKUMAS - stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai cinkuoti šiltnamio karkaso profiliai bei Europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai, kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, užtikrina šiltnamio ilgaamžiškumą.

► ESTETIŠKUMAS - šiuolaikinis ir modernus šiltnamis, dengtas kokybiška polikarbonatine danga, papuoš bet kokios sodybos ar namo kiemą.

Surinkto arkinio šiltnamio " SODŽIUS " svoris:

    surinktas 2,87 metrų pločio ir 4 metrų ilgio  šiltnamis sveria  90 kg;
    surinktas 2,87 metrų pločio ir 6 metrų ilgio  šiltnamis sveria  120 kg;
    surinktas 2,87 metrų pločio ir 8 metrų ilgio  šiltnamis sveria  150 kg;
    surinktas 2,87 metrų pločio ir 10 metrų ilgio   šiltnamis sveria  180 kg.

Garantija karkasui - 5 metai. 

Garantija dangai - 10 metai.

Papildomai užsakomi priedai:

 • šiltnamio arkų sustiprinimai;
 • difuzinė polikarbonato sandarinimo juostelė;
 • stoginės orlaidės;
 • šiltnamio takelio borteliai (su tako koreliais arba be jų);
 • mechaninės arba pusiau automatinės laistymo sistemos;
 • automatiniai stoglangių atidarytuvai (veikiantys nuo temperatūros be elektros energijos);
 • augalų parišimo komplektai;
 • saulės energija varomi ventiliatoriai šiltnamio vėdinimui ir kt.

Atsiliepimai (1)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 1)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės