Lietaus nuvedimo sistemos – stogo dengimo darbų pabaigos akcentas. Tinkamai parinktos ir sumontuotos lietaus nutekėjimo sistemos patikimai apsaugos namus nuo kenksmingo vandens poveikio ir drėgmės. Šios sistemos svarba kiekvieniems namams yra tikrai didelė. Lietaus nuvedimo sistema prisideda prie fasado išbaigimo, dėl ko namo eksterjeras atrodo moderniai ir tvarkingai. Latakai ir...

Lietaus nuvedimo sistemos – stogo dengimo darbų pabaigos akcentas. Tinkamai parinktos ir sumontuotos lietaus nutekėjimo sistemos patikimai apsaugos namus nuo kenksmingo vandens poveikio ir drėgmės. Šios sistemos svarba kiekvieniems namams yra tikrai didelė. Lietaus nuvedimo sistema prisideda prie fasado išbaigimo, dėl ko namo eksterjeras atrodo moderniai ir tvarkingai. Latakai ir lietvamzdžiai pasirūpina tuo, kad tirpstantis sniegas, ledas ir krituliai nutekėtų į surinkimo talpas ir nesiskverbtų į sienas, stogą, pamatus.

Kaip įsirengti lietaus nuvedimo sistemą?

Lietaus nuvedimo sistemos – labai svarbus sprendimas kiekvieniems namams, todėl projektavimą patogu patikėti profesionalams, jeigu norite taupyti laiką ir jėgas. Jeigu turite laiko ir žinių, tai įmanoma pasidaryti ir patiems, tačiau geriausi rezultatai juntami tuomet, kai latakai, lietvamzdžiai ir jų išplanavimas yra parenkami šios srities specialistų, kurie suprojektuoja estetišką ir maksimaliai veiksmingą lietaus nuvedimo sistemos planą, pagal jūsų poreikius.

STR (Statybos techniniame reglamente) yra nurodomi reikalavimai lietvamzdžiams ir lietaus nuvedimo sistemoms ant šlaitinių ar kitokio tipo namo stogų. Jeigu norite, galite visą informaciją studijuoti ir patys, tačiau, kaip minėjome, rezultatas ir sprendimo nauda, kuomet dirba profesionalai, turėtų būti nepalyginamai geresni. Tarp šių reikalavimų yra:

 • Bet kuris plastikinis ar kitokio tipo lietvamzdis nuo šlaitinio stogo sienos turi būti atitrauktas ne mažiau, kaip 2 cm (20 mm)
 • Atstumas tarp lietvamzdžių turi būti ne didesnis, kaip 13 metrų
 • Lietvamzdžių tvirtinimas prie sienos turi būti daromas ne didesniu nei 2 m intervalu
 • Latakų ir lietvamzdžių skersmuo (X) turi būti skaičiuojamas tokia proporcija: X turi būti ne mažesnis nei 1,5 cm² / 1 m² stogo.

Visas reikiamas dalis galite įsigyti ir internetu. Pas mus asortimente rasite įvairias nuvedimo sistemų dalis, kurios leis apsaugoti pamatus ir kitas namo konstrukcijas.

Egzistuoja netgi galimybė surinkti lietaus ir kitų kritulių vandenį atskiroje talpoje. Tai yra ekonomiškas ir įžvalgus sprendimas šiuolaikiniame pasaulyje. Šį vandenį vėliau galima panaudoti laistymui.

Lietvamzdžiai internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, prekių kataloge talpinami plastikiniai, plieniniai lietvamzdžiai – įvairi, aukščiausio lygio produkcija. Bausa.lt rasite įvairių formų, spalvų ir tipų lietvamzdžių savo namo lietaus nuvedimo sistemai papildyti, išbaigti. Paspaudę ant bet kurios prekės, būsite nukreipti į tos prekės puslapį, kuriame matysite visą svarbiausią informaciją apie jus dominančius lietvamzdžius:

 • Plotis ir kiti matmenys
 • Gamintojas
 • Prekės tipas
 • Kilmės šalis
 • Išsamus prekės aprašymas
 • Kita, aktuali techninė informacija bei vizualinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos ir t.t.)
 • Pristatymo terminai ir kainos
 • Kitų pirkėjų atsiliepimai ir įvertinimai

Bendrame prekių kataloge galite pasirinkti rikiuoti ir filtruoti prekes pagal sau aktualiausius kriterijus. Taip greičiausiai pamatysite, kurie lietvamzdžiai savo kaina, kitų pirkėjų įvertinimais atitinka jūsų lūkesčius ir norus. Prekes taip pat galėsite rikiuoti pagal pavadinimą, prekės kodą ar pagal standartinę Bausa.lt rikiuotę.

Pirkdami internetu ne tik galėsite lengvai palyginti skirtingas prekes tarpusavyje, bet ir matysite, kurioms prekėms taikoma akcija, kokie lietvamzdžių laikikliai ar kitos prekės turi geriausius atsiliepimus.

Kaip išsirinkti tinkamus lietvamzdžius?

Kadangi lietaus nuvedimo sistema yra labai svarbus konstrukcinis namo elementas (tiek estetine, tiek praktine prasme), būtina pasirinkti tinkamus lietvamzdžius. Tinkamas pasirinkimas užtikrins, kad fasadas atrodys gražiai, o nuo lietaus, tirpstančio sniego, ledo ar krušos susidariusi drėgmė nepakenks namo konstrukcijai ir pamatams. Tiek renovuojant senus, tiek montuojant naujus lietvamzdžius reikia žinoti, kaip pasirinkti geriausią variantą.

Visų pirma, kuomet galvojate apie lietaus nuvedimo sistemos pirkimą, turite pasvarstyti apie medžiagas, iš kurių galite rinktis. Populiariausi pasirinkimai yra PVC ir plienas. PVC sistemos įprastai kainuoja kiek pigiau nei plieninės ar pvz., varinės alternatyvos, tačiau yra šiek tiek mažiau patvarios ar ilgaamžės už pastarąsias. Perkant ir renkantis, jums reikia derinti biudžeto galimybes su vizija ir tikslu, kaip ilgai norite, jog lietvamzdžiai jums tarnautų.

Svarbi ne tik lietvamzdžio kaina, bet ir jo išvaizda. Skirtingos spalvos ir dizainai leidžia geriau išpildyti projekto viizją, tad peržvelkite visą prekių katalogą, kad rastumėte tuos sprendimus, kurie atitiks lūkesčius ir poreikius.

Trečias dalykas, į kurį reikia kreipti dėmesį – stogo nuolydis. Tiek statybos techniniai reglamentai, tiek patys lietvamzdžių gamintojai pabrėžia, kad be galo svarbu parinkti tinkamo dydžio vamzdžius, latakus ir nuotekų surinkimo angas. Tai apima visų lietaus nuvedimo sistemos dalių pasirinkimą – į kurią įeina ir santaka bei kiti komponentai. Didesnis nuolydis yra naudingas nutekėjimo sistemai, kadangi, fizikos dėsniai lemia tai, jog nuteka daugiau vandens ir šiukšlių. Tačiau, jeigu nuolydis bus pernelyg status, gali kilti papildomų problemų.

Pagalvokite ir apie priežiūrą. Kai kurias medžiagas prižiūrėti lengviau, kadangi jos yra tvirtesnės, ilgaamžiškesnės. Tiesa, beveik visos sistemos ir prekės, kurios pasižymi itin aukštu atsparumu, kainuos kiek daugiau.  

Kodėl verta pirkti Bausa.lt?

Nes mes siūlome daugybę kokybiškos lietaus nuvedimo sistemų įrangos patrauklia kaina. Platus prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, o prekių pristatymas vykdomas sparčiai. 

Lietaus nuvedimo sistema BILKA – puikus latakų sistemos pasirinkimas. Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia įranga ir įdiegti naujoviški bei universalūs konstrukciniai sprendimai. Sistemos detalės iš abiejų pusių padengtos cinko sluoksniu, kuris apsaugo nuo rūdžių, ypač įbrėžimų ir įpjovimų vietose.

BILKA lietaus vandens nuvedimo sistema gaminama iš karštai cinkuoto plieno, su daugiasluoksne apsauga abiejose pusėse ilgaamžiškumui užtikrinti. Sistemos elementų jungimas yra paprastas, greitas ir efektyvus, neleidžia lietaus vandeniui tekėti nuo fasado arba įsiskverbti į namo pamatus ir sienas.

BILKA sistemos elementų gamyba yra pagrįsta pažangiausiomis Švedijos gamintojų technologijomis, naudojant aukštos kokybės švedišką plieną. 

Lietaus nuvedimo sistema GAMRAT išsiskiria tuo, kad visi gaminiai pagaminti iš PVC yra visiškai atsparūs korozijai ir pasižymi išskirtiniu atsparumu agresyviems atmosferos veiksniams.

Lietaus nutekėjimo sistemos GAMRAT PVC išsaugo savo eksploatacinius parametrus tiek esant aukštoms, tiek žemoms temperatūroms. Lietaus vandens nuvedimo sistemos internetu e-parduotuvėje Bausa.lt – greita ir ekonomiška stogo dengimo darbų pabaiga.

Jeigu kyla klausimų dėl prekių, jų savybių, kainos, pristatymo ar kitų, su lietaus nuvedimo sistemomis susijusių dalykų, galite visuomet kreiptis į mūsų komandą, pasinaudodami gyvo pokalbio funkcija. 

Latakai internetu

Latakas – tai lovelis, kuriuo teka skystis. Šiuo atveju, latakai yra lietaus nuvedimo sistemos detalė, kuria vanduo teka į lietvamzdžius ir iš jų patenka į surinkimo angą ir nuteka į kanalizaciją. Tam, kad nuvedimo sistema veiktų gerai, būtina, kad latakai būtų tinkamų parametrų, nepažeisti (sandarūs) ir ilgaamžiai.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje – ne tik platus latakų pasirinkimas, bet ir labai patrauklios latakų kainos. Šioms prekėms dažnai gali būti taikoma ir akcija, todėl juos pavyks įsigyti pigiau nei įprastai. Rinkitės skirtingų spalvų latakus, kuriuos galite konfigūruoti pagal savo poreikius (ilgis, spalva, kiekis ir t.t.).

Prekių kataloge ne tik matysite, koks latakas yra žemiausia kaina, bet ir kitą svarbiausią informaciją, kuri pateikiama prekės puslapyje. Kadangi prekių asortimentas yra tikrai platus, nedvejokite susisiekti su Bausa.lt komandos atstovais, kad gautumėte atsakymus į klausimus ar nešališką konsultaciją bei patarimus dėl to, ką verta rinktis jums!

Internetu pirkti yra daug patogiau, kadangi galite išsamiau palyginti prekes, nereikia gaišti laiko vykstant į fizinę parduotuvę, o prekių pristatymą galite pasirinkti į sau patogiausią vietą. Apsipirkite tiek, kiek reikia ir taip, kaip norite, negaišdami laiko ir išleisdami mažiau už tokią pačią kokybę. 

Kaip išsirinkti tinkamą lietaus lataką?

Tinkamą lietaus lataką pasirinkti padės informacija, kurią rasite mūsų interneto puslapyje. Bet kuriuo atveju paiešką reikia pradėti nuo to, kad latakai, savo kaina turi būti jūsų biudžeto ribose. Daugumos šių prekių kainos yra panašios, tačiau perkant didesnį kiekį, net ir keliolikos procentų skirtumas gali sudaryti visai nemažą sumą.

Kiekvienos prekės puslapyje rasite visą svarbiausią informaciją apie tai, ką galite konfigūruoti. Pasirinkite norimą latako ilgį ir įsidėkite reikiamą prekių kiekį. Kai kurie modeliai turi ir skirtingas spalvas, tad galite priderinti latakus ir visą nutekėjimo sistemą prie bendros fasado ar net architektūrinio stiliaus estetikos.

Pasirinkimui įtakos turėtų turėti ir kitų pirkėjų įvertinimai ir prekės informacija. Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje, latakus nusipirkę klientai gali palikti savo atsiliepimą ir padėti kitiems pirkėjams geriau pamatyti prekių pliusus ir minusus. Renkantis latakus yra svarbūs tokie parametrai, kaip: iš ko latakas pagamintas, skerspjūvio plotas, segmento ilgis, jo aukštis, spalvos, apdirbimo technologijos, garantija ir kitos savybės.

Kai kuriems produktams gali būti suteikiama net 30 metų garantija funkcionavimui ar net 15 metų spalvos išsilaikymui.

Informacija apie pristatymą, pirkimą ir apmokėjimą yra pateikiama mūsų interneto puslapyje.

Nuolaida prekei -23%
Lietvamzdis polietileninis 13 cm x 50 m
 • 29.90€
 •  / vnt.
 • 38.99€
Nuolaida prekei -22%
Trapas lietaus surinkimui GAMRAT
 • 13.99€
 •  / vnt.
 • 17.99€
Nuolaida prekei -40%
Latakas Struga 125
 • 9.43€
 •  / vnt.
 • 15.72€
Nuolaida prekei -40%
Lietvamzdis Struga
 • 5.98€
 •  / vnt.
 • 9.96€
Nuolaida prekei -40%
Latakas ROOFART 125
 • 9.40€
 •  / vnt.
 • 15.66€
Nuolaida prekei -25%
Latakas GAMRAT PVC
 • 5.76€
 •  / vnt.
 • 7.68€
Nuolaida prekei -40%
Lietvamzdis ROOFART
 • 5.99€
 •  / vnt.
 • 9.92€
Nuolaida prekei -39%
Latako ROOFART jungtis / apkaba 125 mm, 7 cm
Nuolaida prekei -25%
Lietvamzdis GAMRAT
 • 2.90€
 •  / vnt.
 • 3.87€
Nuolaida prekei -23%
Latako GAMRAT jungtis
 • 3.15€
 •  / vnt.
 • 4.09€
Nuolaida prekei -23%
Latako GAMRAT galinis dangtelis
 • 1.46€
 •  / vnt.
 • 1.89€
Nuolaida prekei -40%
Latako Struga kampas vidinis / išorinis 135°
Nuolaida prekei -40%
Latako 125 mm MIKKO dangtelis k / d
 • 1.70€
 •  / vnt.
 • 2.83€
Nuolaida prekei -36%
Latako ROOFART laikiklis universalus
 • 3.82€
 •  / vnt.
 • 6.00€
Nuolaida prekei -40%
Latako Struga santaka / įlaja 125 / 90
 • 5.35€
 •  / vnt.
 • 8.91€
Nuolaida prekei -22%
Latako GAMRAT laikiklis
 • 1.40€
 •  / vnt.
 • 1.80€
Nuolaida prekei -40%
Latako Struga kampas vidinis / išorinis 90°
 • 13.84€
 •  / vnt.
 • 23.06€
1-20 iš 68