LEO GROUP CO

LEO GROUP CO vystymosi ir veiklos istorija prasideda nuo 1995 metų, kai buvo įkurtas Wenlingo Xinke siurblių tyrimų institutas. Įmonės logo atspindi pagrindines idėjas ir siekius, kurie daugelį metų nuosekliai įgyvendinami veiklos strategijose. LEO logotipas atspindi įmonės devizą (meilė vienas kitam) ir yra jo santrumpa. Devizas atspindi įmonės filosofiją ir siejasi su LEO misija, kurie skelbia meilės vienas kitam reikšmes :

  • Meilė galutiniams vartotojams teikiant saugius, efektyvius ir aplinkai nekenksmingus produktus ir sprendimus
  • Meilė  klientams, teikiant pardavimo, techninę ir aptarnavimo paramą bei įgyvendinant abipusį bendradarbiavimą
  • Meilė  tiekėjams užtikrinant tiekimo grandinę ir padedant jiems augti
  • Meilė  darbuotojams, sukuriant karjeros plėtros platformą
  • Meilė  visuomenei socialinėmis įmokomis ir viešosiomis labdaros organizacijomis
  • Meilė  gamtai, saugant vandens išteklius ir gerinant aplinką

LEO GROUP CO misija –sutelkti dėmesį į saugių ir aplinkai nekenksmingų siurblių ir sistemų kūrimą ir sukurti vertę visoms suinteresuotosioms šalims. Vizija – pakelti Kinijos siurblių ir sistemų pramonės įvaizdį, išliekant tvarios plėtros srityje pirmaujančia šios pramonės įmone. Pagrindinės įmonės vertybės – plėsti verslą įvairiose pasaulio šalyse, atkakliai siekti pripažinimo rinkoje, įgyti populiarumą gaminių efektyvumo dėka. Įmonės talismanas– liūtas, turintis entuziazmo, dosnumo, optimizmo ir ambicijų.

LEO PUMPS EUROPE įsteigta 2017 m ir įsikūrusi šiaurės rytų Belgijoje – nauja Europos būstinė Europos centre. Įmonės tikslas – kad LEO produktai būtų prieinami visose Europos šalyse, o jų pristatymo tarnyba pristatytų per trumpą laiką. Turėdama tinkamas kokybės etiketes ir profesionalų tendencijas formuojantį dizainą bei pakuotę, LEO PUMPS EUROPE siekia būti pirmaujanti Europos tiekėja visų rūšių vandens siurbliams. Kartu su puikia komanda, turinčia daugiau nei 27 metų patirtį vandens siurblių rinkoje, ir  vidaus aptarnavimo bei remonto centru, įmonė tiekia produkciją visiems platintojams per labai trumpą laiką.

 
1-12 iš 12
1-12 iš 12