Prekės kodas: L5ZU02EZ4120
(0)
156.82€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

CHIRP Fishfinder su GPS
Lengvai naudojamas spalvotas žuvų ieškiklis su įmontuotu, didelio jautrumo GPS
Raskite žuvies; pažymėkite ir grįžkite į karštuosius taškus, prieplaukas ir rampas
Patogus klaviatūros valdymas
Apima CHIRP (77/200 kHz) sonaro keitiklį; perdavimo galia (200 W RMS) / (1 600 W nuo piko iki piko)
Naujovinkite į didelio našumo CHIRP su GT8 arba GT15 davikliais (kiekvienas parduodamas atskirai)
Žuvį rasti STRIKER 4 yra lengviau nei bet kada. Pažymėkite ir grįžkite į savo populiariausias vietas, valčių rampas ir prieplaukas bei pasidalykite savo mėgstamiausiais kelio taškais ir maršrutais su kitais STRIKER ir echoMAP kombinacijomis. Sklandaus mastelio grafika užtikrina nepertraukiamą vaizdą, kai keičiamasi tarp gylio diapazono skalių. Sonaro istorijos pervyniojimas leidžia slinkti atgal per sonaro vaizdus, kad pažymėtumėte kelio taškus, kurių iš pradžių galbūt praleidote. Be to, jis turi įmontuotą žibintą ir rodo greičio duomenis. Komplekte yra pakreipiamas / pasukamas tvirtinimo elementas, CHIRP (77/200 kHz) keitiklis su antgalio ir velkamojo variklio tvirtinimo detalėmis bei kabeliu. Norėdami įsigyti didelio našumo CHIRP, įsigykite GT8 arba GT15 keitiklį (kiekvienas parduodamas atskirai).

Patirkite CHIRP aiškumą
STRIKER 4 žuvų ieškiklyje yra Garmin CHIRP (77/200 kHz) daviklis, kuris suteikia akivaizdžiai aukštesnį žuvų ir struktūros aiškumo ir detalumo lygį nei tradiciniai 77/200 kHz davikliai.

Užuot siuntęs tik vieną vienintelį dažnį, CHIRP siunčia nepertraukiamą dažnių diapazoną, svyruojantį nuo žemo iki aukšto, po to sugrįžęs interpretuoja juos atskirai. Kadangi dažniai suteikia platesnę informacijos spektrą, CHIRP sonaro technologija gali sukurti ryškesnes žuvų arkas, geriau atskiriančias taikinius.

Taip pat galite atnaujinti į didelio našumo Garmin CHIRP“ technologiją, kuri suteikia krištolo skaidrumo sonaro vaizdus su dar nuostabesniu taikinio atskyrimu ir skiriamąja geba nuo seklumos iki gilesnės gylio. Norint geriau žvejoti, dugno kontūrai yra geriau matomi, net važiuojant didesniu greičiu, o signalo triukšmą galima slopinti didesniame gylyje, kad būtų laiku aiškinama, kas yra žemiau. 

FIZINIAI DIMENSIJOS 91,6 x 150,8 x 42,8 cm (3,6 "x 5,9" x 1,6 ")
Ekrano matmenys 1,9 x 2,9 "(4,9 x 7,3 cm); 3,5 colio skersmuo (8,7 cm)
Ekrano rezoliucija 480 x 320 taškų
Ekrano tipo HVGA spalva
SVORIS - 230 g
POVEIKIS VANDENIUI IPX7
PERDAVIMO GALIA 200 W (RMS)
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai