Prekės kodas: V5SI03LW1260
(0)
185.00€
 / vnt.
Nėra sandėlyje
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 3.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Konvekcinis radiatorius
Gamintojas: ELECTROLUX
Apšildomas plotas iki, m²: 25
Galia, kW: 2,0
Matmenys: 800 x 413 x 113 mm
Modelis: ECH/AG2-2000EF EU
Svoris: 5,0 kg

Aprašymas

Konvektorinio oro šildytuvo ELECTROLUX serija Air Gate 2, modelis ECH/AG2-2000EF EU (dėl naujos konstrukcijos trapecijos formos) korpuso ilgis padidintas 10 %. Šis sprendimas savo ruožtu leido padidinti šilumos perdavimo plotą. Naujos kartos šildymo elementas yra monolitinės struktūros. Jis yra išlietas iš specialaus aliuminio lydinio ir apdorojamas naudojant Speed ​​​​Boost technologiją, įgaunant "apvalkalo" paviršių, kuris užtikrina maksimalų kontakto plotą su šildomu oru.

Patikimumas

Nepertraukiamą įrenginio darbą garantuoja ir įmontuota šiluminės apsaugos sistema, kuri pašalina galimybę perkaisti, išjungiant konvektorių pasiekus maksimalią leistiną darbinę temperatūrą.

Didelis Air Gate 2 serijos prietaisų patikimumas pasiekiamas ne tik naudojant pažangias technologijas, bet ir naudojant aukštos kokybės komponentus, praėjusius 100% daugiapakopę kontrolę visuose gamybos etapuose laboratorijoje ir gamykla.

Ekonomika

Aukštą Air Gate 2 serijos konvektorių efektyvumą užtikrina monolitinio SX-DUOS šildymo elemento naudojimas ir didelio tikslumo termostatų buvimas.

Air Gate 2 serijos konvektorių naudingumo koeficientas (eksploatacinių savybių koeficientas) yra vienas aukščiausių elektrinių šildytuvų rinkoje – jis siekia daugiau nei 97%. Didelis energijos taupymas pasiekiamas ir naudojant moderniausius HFT E/M termostatus, kurie palaiko vartotojo nustatytą kambario temperatūrą 0,1°C tikslumu, padeda išvengti didelių temperatūros svyravimų.

Garantuotas saugumas

Air Gate 2 serijos konvektoriai atitinka tarptautinius ir Rusijos standartus, tai patvirtina bandymų ataskaitos. IP24 įrenginio apsaugos klasė reiškia, kad į korpuso vidų nepateks smulkūs daiktai ir vandens purslai, o įrenginį galima montuoti patalpose, kuriose yra didelis drėgmės lygis.

Naujos technologijos padaro įrenginius visiškai saugius net patiems mažiausiems vartotojams. Patobulinta šildomo oro konvekcinio srauto technologija leido sumažinti korpuso temperatūrą: priekiniame paviršiuje tik 50°C.

Visapusiškas oro valymas

Viena pagrindinių Air Gate konvektorių savybių – patentuota oro valymo sistema, kuri patobulinta naujos kartos įrenginiuose. Air Gate 2 serijos modeliai aprūpinti patobulinta Air Gate BIO filtravimo sistema.

Kitos konvekcinio oro šildytuvo ECH/AG2-2000EF EU savybės:

 • Air Gate bio oro valymo technologija su biofiltrų sistema
 • Monolitinis kaitinimo elementas SX-DUOS, kurio tarnavimo laikas 25 metai. Patentuota. Padidina šilumos perdavimo paviršiaus plotą 25 %.
 • Nuimama valdymo dėžė
 • Aerodinaminis kėbulo dizainas
 • Išmanus valdymo blokas su LED ekranu
 • Dviguba šildymo galia: pilna ir pusė (1000 / 2000 W)
 • Funkcija Auto Restart: yra
 • Laikmatis: yra
 • Apsaugos lygis: IP24
 • Pakabinimas ant sienos: yra
 • Pakuotės matmenys: 895 x 445 x 142 mm


DĖMESIO!

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai