Sniego valytuvai, pūstuvai – nepamainomi įrankiai, kuriuos visi prisimena atėjus žiemai. Mažiems ir rečiau valomiems plotams tinka sniego kastuvai, kitais atvejais pasiteisina akumuliatoriniai, elektriniai ar benzininiai sniego valytuvai, pūstuvai. Įsigijus modernų sniego valytuvą žiemiški rūpesčiai bei sniego pusnys įveikiamos greitai ir lengvai. Elektriniai, benzininiai...

Sniego valytuvai, pūstuvai – nepamainomi įrankiai, kuriuos visi prisimena atėjus žiemai. Mažiems ir rečiau valomiems plotams tinka sniego kastuvai, kitais atvejais pasiteisina akumuliatoriniai, elektriniai ar benzininiai sniego valytuvai, pūstuvai. Įsigijus modernų sniego valytuvą žiemiški rūpesčiai bei sniego pusnys įveikiamos greitai ir lengvai. Elektriniai, benzininiai, akumuliatoriniai sniego valytuvai DAEWOO, HECHT, MTD, SCHEPPACH – patvarūs ir kokybiški įrankiai, skirti kasdieniniam naudojimui ir efektyviai valo bet kokio storio sniego sluoksnius. Sniego valytuvai pasižymi plačiu asortimentu, tad tinkamą įrangą nesunku pasirinkti nepriklausomai nuo to, ar reikia prižiūrėti kiemo teritoriją, ar ruošiamasi ilgiems, maksimalaus efektyvumo reikalaujantiems darbams. Skirtingi tipai, galia, papildomos funkcijos – tai pasirinkimai pagal kiekvieno individualius poreikius. 

Sniego pūstuvų, valytuvų tipai yra šie: elektriniai, benzininiai ir akumuliatoriniai. Sniego pūstuvai, valytuvai gali būti vienpakopiai ir dvipakopiai.

Elektrinis ar akumuliatorinis sniego valytuvas labiau tiks, jei bus valomas lengvas purus sniegas, valymo plotai nedideli, nereikalinga didelė galia. Jie lengvi ir manevringi, tačiau jiems reikalingas elektros tiekimas. Benzininis sniego valytuvas, pūstuvas bus galingesnis ir reikalingas, jei bus valomi dideli plotai, o sniegas ne tik purus, bet ir kietas, susigulėjęs ar net šlapias. Vienpakopiai sniego pūstuvai, valytuvai – geras variantas takeliams ar nedideliems kiemams valyti. Jų konstrukcija nesudėtinga ir nedideliems namų ūkio darbams toks valytuvas tikrai pasiteisina. Dvipakopiai sniego pūstuvai, valytuvai tinka dideliems plotams, didelėms pusnims valyti, jais lengvai įveikiamas sumindytas, susigulėjęs sniego sluoksnis. Nuo vienpakopių jie skiriasi ir tuo, jog turi varomus ratus.

Kas svarbu renkantis sniego valytuvą?

Valoma teritorija. Teritorijos dydis daugiausia lemia tai, kokio galingumo, tipo sniego valytuvą rinktis. Mažiems plotams tiks elektriniai, mažiau galios turintys, vienpakopiai valytuvai, didelėms teritorijoms patariama rinktis benzininius, galingus, dvipakopius sniego valytuvus.

Darbinis valytuvo plotis – vienas svarbiausių kriterijų. Atsižvelkite į darbo apimtis, teritorijos dydį ir jos ypatumus. Sniego valytuvų plotis gali būti nuo 45 iki 76 cm.

Galia. Sniego valytuvo galingumas tiesiogiai lemia jo pajėgumus, todėl mažos galios prietaisas neįveiks sukietėjusio sniego – tokiam pašalinti reikės galingą variklį turinčio valytuvo. Tad jei valysite tik purų sniegą, prioritetą teikite elektriniams, vienpakopiams valytuvams, o šlapiam ar kietam sniegui valyti reikės galingo benzininio dvipakopio valytuvo.

Kuro bako talpa. Jei prietaise daugiau kuro, ilgiau galima dirbti nepertraukiamai – aktualu didelėms teritorijoms. Mažoms, kai valoma trumpai, geras variantas ir mažesnės talpos baką turintys valytuvai.

Stumiamas ar savaeigis. Stumiami valytuvai dažniausiai yra elektriniai, turintys nedidelės galios variklį ir orientuoti į puraus, šviežio sniego valymą nedidelėse teritorijose. Stumiamų prietaisų privalumas yra ir tai, jog jie kompaktiški, patogūs transportuoti, jais gana lengva valyti sunkiau pasiekiamas vietas. Savaeigis sniego valytuvas puikus variantas didelėms teritorijoms. Šie prietaisai sunkūs, tačiau manevringi, tad jais dirbti vienas malonumas.

Darbinis valytuvo aukštis – jį patariama rinktis atsižvelgiant į numatomą sniego dangos storį bei įvertinant sandėliavimo aspektą.

Kaina. Sniego valytuvų kainai įtakos turi prietaiso tipas, variklio tipas, galingumas, gabaritai ir kiti aspektai. 

Visi sniego valytuvai pasiekiami internetu, tad juos apžiūrėti ir įsigyti, galima keliais mygtuko paspaudimais. Sniego pūstuvai, valytuvai internetu e-parduotuvėje Bausa.lt – žiema be sniego pusnių kieme ar ūkyje.

1-12 iš 12