Plytelių pjovimo staklės – vienas iš svarbiausių įrankių dirbant su plytelėmis ir jas klijuojant. Profesionalios ir mėgėjiškos plytelių pjovimo staklės KAUFMANN, JOKOSIT, RICHMANN, VOREL, YATO skirtos pjauti keramikines, akmens masės, porceliano ir stiklo plyteles. Profesionalui patiks plytelių pjovimo staklių gamintojo KAUFMANN modeliai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir funkcionalumu...

Plytelių pjovimo staklės – vienas iš svarbiausių įrankių dirbant su plytelėmis ir jas klijuojant. Profesionalios ir mėgėjiškos plytelių pjovimo staklės KAUFMANN, JOKOSITRICHMANN, VOREL, YATO skirtos pjauti keramikines, akmens masės, porceliano ir stiklo plyteles. Profesionalui patiks plytelių pjovimo staklių gamintojo KAUFMANN modeliai, kurie pasižymi ilgaamžiškumu ir funkcionalumu, ratuko brėžimo tikslumu, plataus masto pjovimo ilgiu, plačiu padėjimo paviršiumi, transportavimo apsauga, daugiafunkcinėms kampų kombinacijomis, bei nauja laužimo įranga, turinčia sustiprintą jėgą. Plytelių pjaustymo staklės JOKOSIT ir VOREL ištikimai talkins mėgstančiam meistrauti buityje. Plytelių staklės kompaktiškos, paprastai naudojamos. Platus staklių modelių pasirinkimas ir jų priedai, bei patraukli kaina pradžiugins ir mėgėją, ir profesionalą.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje kai kurios plytelių staklės gali būti parduodamos su akcija. Kiekviena plytelių pjaustyklė su akcija, prekių kataloge turi oranžinį ženklelį, kuris rodo nuolaidos dydį. Kuomet matote, kad produktui taikoma akcija, neabejokite – dabar yra geriausias metas pirkti!
Kaip išsirinkti plytelių pjovimo stakles?

Renkantis, kurios plytelių pjovimo staklės labiausiai Jums tinka, svarbu atsižvelgti, kokią sumą planuojate skirti įrankiui ir kokie techniniai prekės parametrai reikalingiausi. Kiekviena plytelių pjaustyklė paprastai skiriasi ne tik gamintoju, tačiau ir pjovimo ilgiu bei papildomais priedais. 

Jums reikia įsivertinti ar norite, kad plytelių staklės būtų didelės, pajėgios ir su daug papildomų funkcijų ar geriau būtų ekonomiškas, kompaktiškas ir lengviau transportuojamas variantas? Taip pat įvertinkite ar plytelių pjovimo staklės bus naudojamos tik tiesiems pjovimams, ar ir kitokio tipo. Paprastai galima rinktis tarp rankinių ir elektrinių pjaustyklių.  

Itin patogu, kai galima lengvai reguliuoti pjovimo kampą, o pats mechanizmas yra pagamintas taip, kad pjaunant yra apsaugoma nuo dulkių ar kitų nešvarumų. Ieškantiems ergonomiško varianto verta pagalvoti apie lengvesnį svorį ir, kad pačios staklės turėtų rankeną ar kitą objektą, su kurio pagalba būtų lengviau transportuoti.

Visada rekomenduojame kreiptis į mūsų komandą dėl profesionalaus ir konkretaus patarimo. Atsiųskite užklausą per interneto puslapį ir mes kuo greičiau atsakysime bei galėsime parekomenduoti konkrečias KAUFMANN, JOKOSIT, VOREL, RICHMANN ar kito gamintojo plytelių pjovimo stakles. 

Nuolaida prekei -38%
Plytelių pjovimo staklės 800 mm DEDRA 1152
  • 75.00€
  •  / vnt.
  • 121.80€
Nuolaida prekei -19%
Staklės plytelėms 1000 mm DEDRA 1153, X=profil
1-20 iš 52