INVADO

„INVADO Sp z o. O“ – Lenkijos vidaus durų gamintojas. Vidaus durys ir kiti durų gaminiai – pagrindinė įmonės veiklos sritis,  kuri nuolat plėtojama, įgyvendinant naujas gamybos tendencijas. INVADO sėkmingai konkuruoja su geriausiomis įmonėmis, siekdami kokybės ir tikslumo, naujovių ir modernumo.  Įmonės veiklos, darbo organizavimo ir produkcijos rezultatų pasiekimai aukšti – įmonė patenka į populiariausių baldų gamintojų trejetuką Lenkijoje. Aktyviai plėtojama eksporto veikla – išsiunčiama į užsienį apie 60% „INVADO“ produktų. Produkcija sėkmingai parduodama 33 Europos šalyse, Kanadoje ir Meksikoje. 

Kuo išskiria INVADO vidaus durys? Be modernios įrangos, kūrybiško požiūrio į produktą, modernumo ir aukščiausios kokybės siekio, svarbus elementas yra vadinamoji INVADO faneros technologija. Šiai technologijai būdingas ypatingas faneros sujungimas už nuolaidų krašto. Dėl to fanera stratifikuojasi ir tarnauja metų metus, nekeisdama savo kokybės, todėl tokios durys yra patvarios ir atsparios pažeidimams. „INVADO“ vidaus durys yra vienintelės rinkoje su užapvalintais kraštais – saugios suaugusiųjų ir vaikų rankoms.

„INVADO“ gaminių kokybė buvo įvertinta ir patvirtinta daugybe apdovanojimų ir sertifikatų: ISO 9001: 2015 sertifikatas, atsakingo verslo savininko pažymėjimas, „Business Gazelle“, „Consumer Laurel“ – „Metų atradimas 2009“, „New Technologies Leader“ vardas arba aukso medalis durims, „Destino Unico“. Visi apdovanojimai yra aukščiausios INVADO gaminių kokybės patvirtinimas ir motyvuoja kolektyvą veikti, nuolat plėsti pasiūlymų skaičių, kad kiekvienas klientas galėtų rasti savo svajonių duris.

 
1-20 iš 25
1-20 iš 25