Prekės kodas: V2SI03DU1260
(0)
3,741.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Kaina: 0.00€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Saulės kolektorių komplektas
Gamintojas: GALMET
Kilmės šalis: Lenkija

Aprašymas

GALMET Premium Large – saulės kolektorių, vandens šildytuvo, valdiklio, išsiplėtimo indo ir jungiamųjų dalių komplektas, skirtas karštam vandeniui ruošti 3–4 naudotojams. Komplekto pagrindą sudaro du aukščiausios kokybės variniai plokštieji kolektoriai KSG27 Premium GT ir efektyvus 300 l vandens šildytuvas su dviem spiraliniais šilumokaičiais ir titano magnio anodu, A klasė (ErP), kurio bendras absorberio plotas kolektoriuje yra beveik 5,1 m², o tai 82,9 % garantuoja greitą ir praktiškai nemokamą vandens pašildymą. Komplekto privalumai:
 • Efektyvus kolektorius. Premium Large saulės kolektorių komplekto kokybę garantuoja 2 variniai kolektoriai KSG 27 Premium GT dengti Eta Plus danga. Jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą patvirtina Europos Solar Keymark sertifikatas, suteikiamas tik geriausiems gaminiams. Rekordinis KSG Premium kolektorių efektyvumas yra unikalaus dizaino rezultatas. Kolektoriaus šerdis yra visiškai varinis absorberis, ultragarsu sujungtas su dviguba varine arfa. Tokia kolektoriaus konstrukcija užtikrina aukštą šilumos laidumą ir maksimalų saulės energijos panaudojimą.
 • Liūtims, krušai atsparus grūdintas stiklas –testais patvirtintas grūdintas, neatspindintis prizminis stiklas praleidžia 96 % saulės spindulių, krentančių ant kolektoriaus. 
 • Pažangus dizainas. KSG saulės kolektoriai yra GALMET inžinierių ir Vroclavo technologijos universiteto mokslininkų bendradarbiavimo rezultatas. Bendrų darbų dėka buvo sukurta viena moderniausių gamybos linijų Europoje. Patentuotas aliuminio lankstytas profilis, išskirtinai aukštų parametrų gaminys. Dvisienis aliuminio karkasas pagamintas iš vieno elemento, kuris be padidintos izoliacijos suteikia ir didesnį viso kolektoriaus standumą.
 • Premium reiškia ekonomiškumą ir garantiją. GALMET saulės kolektorių naudojimas buitiniam vandeniui šildyti sutaupo iki 60 % energijos sąnaudų. Aukšta medžiagų kokybė ir patikrinta gamybos technologija leido suteikti 10 metų garantiją kolektoriaus efektyvumui.
 • Puikiai tinka 3–4 naudotojams. Efektyvus saulės komplekto veikimas – tai aukštos kokybės 2 varinių saulės kolektorių jungimo su vandens šildytuvu, kuris ilgą laiką palaiko aukštą vandens temperatūrą, rezultatas. Tai garantuoja išskirtinį naudojimo komfortą ir mažas eksploatavimo išlaidas.
 • Papildomas maitinimo šaltinis. 300 l vandens šildytuvas – vertikaliai stovintis, su dviem spiraliniais šilumokaičiais, leidžiančiais vienu metu maksimaliai išnaudoti kelių šilumos šaltinių energiją. Pagrindinis energijos šaltinis yra švari saulės energija. Bako konstrukcija leidžia naudoti jį ištisus metus. Saulės kolektorių gaunama šiluma per saulės kolektoriams skirtą spiralinę ritę perduodama į buitinį vandenį. Įdėjus jį į apatinę rezervuaro dalį, buvo užtikrintas maksimalus šilumokaičio veikimas. Apatinio gyvatuko veikimą gali palaikyti virš jo esantis gyvatukas, maitinamas ekologiško centrinio šildymo katilo. Tai sutrumpina vandens šildymo laiką, ypač kai yra didelis karšto vandens poreikis. Lygiagrečiai gali veikti ir izoliuotas, elektrinis GE šildymo komplektas arba šildytuvų komplektas ant flanšo, sumontuotas tikrinimo angoje.
 • Patogus komplekto surinkimas. Dėl pažangios kolektorių struktūros kolektorių surinkimo būdas paprastesnis. Plokščiasis kolektorius su instaliacija jungiamas dviem jungiamaisiais antgaliais, o su kitu – tik viena jungtimi. Bako montavimas yra toks pat patogus. Visų hidraulinių jungčių patalpinimas galinėje šilumokaičio dalyje žymiai supaprastina montavimą ir tuo pačiu užtikrina estetinę išvaizdą bei patogų instaliacijos naudojimą. Galinėje dalyje taip pat yra movos, skirtos temperatūros jutiklio iš centrinio šildymo katilo ir cirkuliacinio siurblio montavimui. Priekinėje šilumokaičio dalyje yra nuskaitomas termometras, kuris palengvina montavimo priežiūrą.
 • Patikima rezervuaro izoliacija. Svarbus dvivalenčių šilumokaičių privalumas yra tai, kad vandens temperatūra palaikoma ilgą laiką, o tai garantuoja naudojimo komfortą ir mažas eksploatavimo išlaidas. Taip yra dėl patentuotos rezervuaro izoliacijos sistemos naudojimo. Vandens šildytuvas turi kelių tipų efektyvią izoliaciją: kietos poliuretano putos (su danga iš balto, kieto plastiko arba skay / PVC), 70 mm kietos poliuretano putos (su danga iš balto, kieto plastiko arba skay / PVC).
 • Apsauga nuo korozijos. Saugaus karšto vandens šildytuvų naudojimo garantija – aukščiausios kokybės antikorozinė apsauga. Karšto vandens šildytuvuose naudojamas EXTRA GLASS ® emalis yra keraminis emalis, padengtas „šlapiu“ metodu, tolygiai per visą paviršių. Be to, palaikomas dviejų magnio anodų, jis užtikrina higienišką bako naudojimą. Magnio anodai gali būti pakeisti aktyviu titano anodu, kurio keisti nereikia.
Premium Large saulės baterijų komplektą vandens šildymui sudaro:
 • Dvi saulės kolektorių plokštės KSG27 Premium GT, ETA PLUS danga, bendras plotas – 5,5 m²
 • Siurblinė – 2 linijų, su elektroniniu cirkuliaciniu siurbliu UPM3 25-75
 • Valdiklis SOREL STDC
 • 24 l išsiplėtimo indas
 • Dviejų saulės kolektorių su variniu absorberiu pajungimo detalių komplektas
 • Sistemos užpildymo skystis (šilumos nešėjas) 20 l (-30°C) – saulės kolektoriams su variniu absorberiu
 • Vandens šildytuvas SGW(S)B 300, su dviem šilumokaičiais
DĖMESIO!
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai