Prekės kodas: T5NT02JT3790
(0)
31.51€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

 Atnaujinkite savo namus su „Dyson Spring Cleaning Kit 917627-01“. Į šį rinkinį įeina 3 „Dyson“ įrankiai, kurie padės išlaikyti jūsų namus tvarkingą ir nešvarų.
 
Minkštas dulkių šepetys
„Dyson Soft Dusting Brush“ yra minkšti šeriai, idealiai tinka švelniai pašalinti dulkes ir alergenus nuo plokščių paviršių ir baldų aplink jūsų namus. Šeriai yra nelipni, nes jie yra plačiai išdėstyti, neleidžiantys prilipti prie baldų. Šepetėlio viduryje yra veltinis, apsaugantis subtilius paviršius nuo įbrėžimų. Šis įrankis suteikia jums dulkių siurblį jūsų namuose su tolygiai paskirstyta siurbimo galia.
 
Dyzolv Spot Cleaner
Tai purškalas, kuris padeda pašalinti kilimus ir išsiliejimus iš kilimų ir kitų medžiagų, pvz., Kilimėlių jūsų namuose. Tiesiog užpurkškite ant išsiliejimo, leiskite keturiems aktyviesiems agentams purkšti dirbti ir vėl nuvalykite, kad dėmė išnyktų. 
 
Užsispyręs purvo teptukas
Stubborn Dirt Brush naudoja stangrus nailono šerius, kad jie galėtų dirbti į kilimą, išstumiantį nešvarumus. Šeriai purškia nešvarumus tiesiai į oro srautą, todėl, kai užsispyręs nešvarumas yra išstumiamas iš jūsų kilimo, siurblį įsiurbia dulkių siurblys. Šio įrankio dizainas reiškia, kad jį lengva naudoti. Šis įrankis yra pagamintas iš polipropileno, tai reiškia, kad jis yra tvirtas ir patvarus.
 
Suderinamas su visais „Dyson“ statramsčiais, cilindrais ir V6 laidais.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai