Prekės kodas: T5NT04NQ1500
(0)
1,419.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (10)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 0.00€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Siurblys robotas
Gamintojas: ROBOROCK
Rinktuvo talpa, l: 0,4
Garantija, mėn: 24
Spalva: Juoda
Svoris, kg: 4,7
Kilmės šalis: Kinija

Aprašymas

DULKIŲ SIURBLYS – ROBOTAS ROBOROCK S7 MAXV ULTRA

Roborock S7 MaxV Ultra
Išsiurbkite daugiau. Šluostykite ilgiau. Rečiau ištuštinkite, mažiau valykite ir mažiau eikvokite savo jėgas. Roborock S7 MaxV kartu su Empty Wash Fill Dock rodo naują grindų valymo automatizavimo lygį.

Viena stotelė, kuri valdo visus
Empty Wash Fill Dock yra iki šiol pažangiausia Roborock stotelė, atverianti naujų patogumų pasaulį tiems, kurie reikalauja švariausių grindų.

Savarankiškai plaunantis
Unikali plovimo sistema plauna roboto šluotą valant ir baigus darbą.

Savaime prisipildantis
Pripildo roboto vandens rezervuarą valant, kad būtų galima valyti iki 3230 kv. pėdų plotą.

Savaime išsivalantis
Savaime išsivalanti konstrukcija valo ir pati save, kad būtų dar paprasčiau prižiūrėti.

Savaime išsituštinantis
Automatinis dulkių dėžės ištuštinimas reiškia, kad iki 7 savaičių nereikės keisti maišelio.

Greitas įkrovimas
Įkraukite 30 % greičiau ir greičiau grįžkite prie valymo.

Palaikomas įkrovimas ne piko metu
Pasinaudokite mažomis energijos kainomis ir įkraukite dulkių siurblį ne piko valandomis. Sutaupykite pinigų ir kartu išlaikykite robotą įkrautą ir pasiruošusį valyti.

5100Pa stiprus siurbimas
Padidinta siurbimo galia. Nuo 2500 Pa Roborock S6 MaxV iki 5100 Pa S7 MaxV. Tai daugiau nei dvigubai didesnė galia. Įjunkite Max+ režimą, ir visa ši galia bus jūsų.

Viską žinantis intelektas
ReactiveAI 2.0 sujungia struktūrinės šviesos 3D skenavimą – procesą, kurio metu scenoje projektuojamas raštas ir, naudojant rašto deformaciją, tiksliai atpažįstamos kliūtys – ir visiškai naują neuroninį procesorių, skirtą Roborock mašininio mokymosi algoritmams vykdyti, kad S7 MaxV mąstytų protingiau, dirbtų greičiau ir paprasčiau nei bet kada anksčiau.

Stebėkite, kaip jis aplenkia kliūtis
Užimtų namų grindys – tai minų laukas, kuriame mėtosi kojinės, žaislai, puodeliai ir kt. Struktūrinės šviesos 3D skenavimas tiksliai nustato kliūčių ir pavojų vietą ir dydį tiek šviesiose, tiek tamsiose patalpose, kad galėtumėte be rūpesčių valyti bet kuriuo paros metu.

Atpažinkite ir reaguokite
Robotą gali užkliudyti daugybė dalykų – nuo svarstyklių iki laidų, batų ir net naminių gyvūnų atliekų. Naudodamas mašininio mokymosi ir specialaus neuroninio procesoriaus funkcijas, S7 MaxV atpažįsta šiuos pavojus ir reaguoja skirtingai, atsižvelgdamas į tai, ką mato. Priartėja prie numestų batų, bet laikosi atokiau nuo naminių gyvūnų atliekų. Netgi atsargiai skinasi kelią tarp pavojų.

Prisijunkite pokalbiui
Nuotolinis stebėjimas dabar patobulintas, todėl galite ne tik kalbėtis su namuose esančiais žmonėmis. Naudodami įmontuotą mikrofoną, dabar galite su jais kalbėtis, kad ir kur būtumėte.

Sukurtas saugumui ir privatumui užtikrinti
Negalima pasakyti, kad privatumas ir saugumas yra labai svarbūs, kai jūsų namuose klajoja kamera. Štai kodėl kliūčių išvengimo tikslais ReactiveAI 2.0 neišsaugo nė vieno vaizdo. Nėra išsaugotų vaizdų, vadinasi, nėra vaizdų, kuriuos būtų galima prarasti. Ir ne tik tai – S7 MaxV yra TUV Rheinland sertifikuotas kaip saugus išmaniųjų namų gaminys, taip pat atitinka ETSI EN 303 645 kibernetinio saugumo standartus.

Bendras programėlių valdymas

  • Automatiškai atpažįsta iki 4 lygių, kad navigacija būtų efektyvi. Galite peržiūrėti savo namus 3D žemėlapyje.
  • Pagal jūsų baldus S7 MaxV automatiškai atpažįsta miegamuosius, svetaines, valgomuosius ir vonios kambarius ir rekomenduoja kiekvienai patalpai tinkamą siurbimo galią ir šveitimo intensyvumą.
  • Panaudokite virtualias draudžiamas zonas, nematomas sienas ir nevalymo zonas, kad sustabdytumėte robotą ten, kur nenorite, kad jis eitų.
  • Planuokite valymą pagal laiką ir kambarį. Sukurkite išmaniausią ir kruopščiausią valymo patirtį.

Giluminis valymas naudojant garsinės vibracijos technologiją
Su garso bangų galia šveičia iki 3000 kartų per minutę. Maitinamas 300 ml elektroninio vandens rezervuaro, robotas giliai ir veiksmingai išvalys kavos, purvo ir kt. dėmes. Be to, baigus valyti jis pakyla, kad būtų išvengta purvo pasklidimo, taip veiksmingai užkertant kelią antrinei taršai. Visiškai sulyginkite savo namų valymą su garsinio šlavimo technologija.

Paruoštas darbui
Turite kilimų? Mėgstate šviežiai išplautas grindis? Puiku. Išmanusis šluostės pakėlimas reiškia, kad aptikus kilimą, šluostė pakeliama iš kelio. Dabar galite vienu valymu išplauti ir išsiurbti kilimus.

Teisingai ir greitai su LiDAR navigacija
Naudojant LiDAR navigaciją, žemėlapiai yra neįtikėtinai tikslūs, o garsieji Roborock navigacijos adaptyviojo maršruto algoritmai visada dirba taip, kad rastų greičiausią valymo maršrutą.

Dabar pradėkite mėgautis valymu
Palaikomos Amazon Alexa, Google Home ir Siri Shortcuts funkcijos leidžia įsakinėti robotui balsu. Pradėkite valyti paprasta balso komanda.

Vaikų užraktas
Užkirskite kelią naminiams gyvūnams ir vaikams lengvai pradėti valymą, patogiai pastatykite robotą bet kurioje vietoje.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai