Prekės kodas: T5NT02YZ3790
(0)
94.38€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Aprašymas

Vertikalus dulkių siurblys, Blaupunkt, VCH601
Dulkių siurbliai yra standartinis kiekvieno namų įrangos elementas. Jie atitinka ne tik estetinę funkciją, padeda išsaugoti tvarką, bet visų pirma sveikatą, atsikratyti dulkių, erkių, dulkių ir kitų teršalų. Aukštos kokybės dulkių siurblys taip pat žymiai pagerina oro kokybę, o tai daro teigiamą poveikį mūsų sveikatai ir gerovei. Didelis energijos vartojimo efektyvumas ir didelė siurbimo galia dažnai yra pagrindiniai veiksniai renkantis dulkių siurblį. Prietaiso įrengimas geriausiais filtrais, mažas svoris ir manevravimo laisvė siurbimo metu taip pat yra neabejotinas „Blaupunkt“ dulkių siurblių privalumas.
 
GERESNIS SVEIKATAI
„Blaupunkt“ nešiojamasis, vertikalus be maišelio siurblys VCH601 atitinka visus reikiamo naudotojo reikalavimus. Puikus prietaiso veikimas pabrėžiamas naudojant pažangiausią, pakeičiamą HEPA filtrą ir trigubą filtravimo sistemą. Taigi vartotojas yra įsitikinęs, kad bus sustabdytos dulkės, bakterijos ar grybelinės ląstelės.
 
NAUDOJIMO PATIRTIS
Nemokamas manevravimas dulkių siurbimo metu yra didžiulis šio belaidžio modelio privalumas. dėka tvirtos ličio baterijos, prietaisas trunka iki 45 minučių, o tai garantuoja grindų siurbimą net dideliame name. Naudojimo patogumą papildo universalus purkštukas su elektriniu šepetėliu, įrengtu LED apšvietimu, kad būtų pasiektas dulkių užsikimšimas.
 
Galingas 22,2 V įtampos variklis leidžia išlaikyti tinkamą siurbimo galią efektyviam teršalų surinkimui.
 
Be to, nedidelis dulkių siurblio svoris (2,2 kg) ir kompaktiškas dydis tampa patogesni ir užima daug mažiau vietos nei tradiciniai dulkių siurbliai. Dėl „Blaupunkt“ prekės ženklo siūlomų dulkių siurblių gaukite švarias grindis ir gryną orą.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai