Prekės kodas: T5NT02OS3790
(0)
46.64€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Aprašymas

 Šiandien negalime įsivaizduoti, kad be dulkių siurblio pasirūpintume grindimis, pledais, baldais ant lygių sienų. Dabar tai yra standartinis kiekvieno namo įrangos elementas - patogus, greitas ir efektyvus. Tai atlieka ne tik estetinę funkciją, padedančią palaikyti tvarką, bet ir sveikatą, iš mūsų aplinkos pašalinant dulkes, erkes, dulkes ir kitus teršalus.
 
„Blaupunkt“ prekės ženklas sukūrė dulkių siurblį „VCB301“, atitinkantį reikliausių vartotojų, kurie vertina ne tik švarius grindų ir baldų paviršius, bet ir gryną orą namuose, lūkesčius.
 
DpuHF A klasė reiškia, kad dulkių siurblys ant kietų grindų surinks iki 111% dulkių. Ši vertė efektyviausiuose modeliuose paprastai būna didesnė nei 100%, nes siurbdamas įrenginys taip pat kaupia dulkes nuo paviršių, esančių šalia šepetėlio purkštuko. Kita vertus, „DpuC D“ žymėjimas rodo prietaiso efektyvumą siurbiant kilimus. VCB301 modelis surenka iki 82% visų tipų kilimėlių ir kilimų dulkių su vienu šepetėliu, o tai ypač patiks žmonėms, kurie yra alergiški dulkėms, nes būtent ten kaupiasi daugiausia taršos ir alergenų. B emisijos klasė yra garantija, kad iš dulkių siurblio išeinantis oras nebus dulkių ir žiedadulkių, ty saugus visiems namų ūkio nariams.
 
Dulkių siurblys „VCB301“ surenka šiukšles 2 litrų maiše. Maišelių komplektą su keičiamu įleidimo ir išleidimo filtru galima įsigyti kaip priedą ACC042. „Swirl Y98“ universalūs krepšiai taip pat tinka dulkių siurbliui.
 
Didelis patogumas yra kabelio ritė ir 5 m ilgio kabelis, kurio dėka išsiurbiame net sunkiai pasiekiamas vietas, pvz. paviršiaus po lubomis.
 
Galimybę pastatyti prietaisą vertikaliai ir horizontaliai užtikrins, kad dulkių siurblį nesudėtinga laikyti, o dėl mažesnio nei 78 dB tūrio dulkių siurbimas namų darbininkų ausims nebus varginantis. Be to, siurbimo reguliavimas žarnos rankenoje leis jums pritaikyti prietaiso siurbimo galią prie valomo paviršiaus. Naudojimo patogumą papildo apsauga nuo perkaitimo ir ratai, pagaminti iš minkštos medžiagos, dėka prietaisas sklandžiai slidės per grindis, nesukeldamas įbrėžimų.
 
Komplektą su dulkių siurbliu sudaro papildomi priedai, tokie kaip universalus siurbimo šepetys, įpjovos antgalis siauroms erdvėms tarp baldų ir „šepetėlio“ antgalis, kurio dėka lengvai galime išvalyti sofą ar knygų spintą. Metalinis teleskopinis vamzdis sumažins poreikį lenktis ir pasiekti aukštas vietas.
 
Dulkių siurblys „Blaupunkt VCB301“ yra produktas, kuris dėl savo funkcionalumo ir aukštos kokybės patiks visiems, vertinantiems švarą ir tvarką namuose, o universalus dizainas įsilies į bet kurią erdvę.
 
 
 
Dulkių maišai, kurių talpa 2 litrai
Kabelis atsuktas atgal, 5 m laidas
Siurbimo reguliavimas žarnos rankenoje
Minkšti ratai
Apsauga nuo perkaitimo
Horizontali ir vertikali parkavimo sistema
A energinės klasės, DpuHF A, DpuC D, remisija: B
Garsas mažesnis nei 78 dB
Priedai: universalus siurbimo šepetys, plyšinis antgalis, šepetėlio antgalis, metalinis teleskopinis vamzdis
Maitinimas: 220–240 V ~ 50/60 Hz, galia: 700 W
Išmatavimai: 33,7 x 21 x 26,4 cm
Svoris: 4,1 kg

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai