Prekės kodas: T5MV02FT3790
(0)
187.21€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€
Prekės informacija

Aprašymas

 Diena, prasidėjusi vaisių ir daržovių sulčių taure, išspausta naudojant sulėtintą sulčiaspaudę, tikrai bus sėkminga. Didžiulis vitaminų ir mikroelementų kiekis, greitai pristatomas į organizmą, suteiks nepaprastą energijos įspūdį ir pagerins mūsų savijautą. Skonio pojūčiai taip pat yra svarbūs, nes nieko skonis nėra toks geras kaip šviežiai spaustų sulčių.
SJV801 yra aukštos kokybės mažo greičio sulčiaspaudė, pasižyminti nepaprastu efektyvumu. Sraigės forma suprojektuota taip, kad ji kuo geriau sutraiškytų, susmulkintų ir išspaustų ingredientus, kurių dėka mes gauname iki 90% vaisių sulčių.
Prietaisas aprūpintas efektyviu ir ilgaamžiu varikliu be šepetėlių, kurio maksimali galia yra 500 W, o tai leidžia išspausti sultis net iš kietų daržovių ir vaisių. Kita vertus, varžto sukimosi greitis, 60–80 aps / min, neleidžia sultims perkaisti, nes tai išsaugo visas jų maistines vertes ir taip daro įtaką jų kiekiui mūsų kūne.
Svarbi SJV801 savybė yra tylus jo veikimas. Prietaiso tūris neviršija 65 dB, tai reiškia, kad skustuvas nėra per daug našta namų ūkio nariams.
Kartu su SJV801 sulčių spaudikliu yra du skirtingo storio filtrai. Atsižvelgiant į tai, kas bus naudojama nurodytoje situacijoje, vartotojas gali gauti skaidresnes ar tyresnes sultis, t. Y. Turtingesnes minkštimas. Komplekte yra dvi 1 litro talpos - viena sultims, kita - minkštimui.
Tačiau SJV801 nėra tik sulčiaspaudė. Modelis aprūpintas dviem labai naudingais priedais - sorbo virimo aparatu ir pjaustytuvu. Pirmasis leidžia jums paruošti skanius ledų desertus iš mėgstamų vaisių, o antrasis - su keturiais pjaustymo diskais - labai palengvina vaisių ir daržovių susmulkinimą, supjaustymą, smulkinimą ir netgi paruošimą bulvytėms.
Lengvas sulčiaspaudžių valymas yra dar viena savybė, kurią įvertins kiekvienas vartotojas. Visi nuimami elementai gali būti lengvai nuplaunami indaplovėje, tai riboja mūsų valymo ir priežiūros pastangas iki minimumo. Prietaisas taip pat aprūpintas blokada, neleidžiančia sultims lašėti, todėl virtuvės skaitiklis išliks puikios būklės per visą sulčių paruošimo procesą.
SJV801 modelio plastikiniai elementai yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, saugaus sveikatai ir be kenksmingo bisfenolio A (be BPA), o tai taip pat yra sveikų sulčių paruošimo garantija.
 
 
Sraigės forma skirta geriausiai sutraiškyti, sutraiškyti ir išspausti sultis
Gauna iki 90% vaisių sulčių!
Du skirtingo storio filtrai, kad būtų aiškesnės sultys arba turtingesnės minkštimas
Galingas kintamosios srovės variklis be šepetėlių, kurio galia ne didesnė kaip 500 W
Platus siuntos atidarymas: 84 mm
Sukimosi greitis: 60–80 aps / min
Tylus veikimas: iki 65 metų
1 litro sulčių indas ir 1 litro minkštimo indas
Lengvas valymas (nuimamas dalis galima plauti indaplovėje)
Lašinamų sulčių blokada
Smulkintuvas su keturiais diskais (smulkinti, pjaustyti, pjaustyti bulvytę ir patrinti)
Ledinių desertų aksesuaras
Aukštos kokybės plastikas, saugus sveikatai (be BPA)
Maitinimas 220–240 V ~ 50/60 Hz, galia: 260 W, maks. 500 W
Išmatavimai: 24 x 15 x 32,8 cm
Svoris: 8 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai