Prekės kodas: I5AS02KT3500
(0)
187.67€
 / vnt.
Yra sandėlyje (2)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€
Prekės informacija

Aprašymas

 AUKŠTO SLĖGIO PLOVIKLIS - „i“ serijos slėgio plovimo įrenginiai yra geriausi mūsų asortimente, o mūsų „PW7200i“ yra galingiausias su patvariu kintamosios srovės kintamosios srovės elektriniu 2,1 kW galios aliuminio indukciniu varikliu, užtikrinančiu maksimalų 165 barų slėgį ir gausų 7,2 l / min srautą. norma. Indukciniai siurbliai yra daug patvaresni nei įprasti variniai siurbliai ir leidžia ilgą laiką plauti vandens srove esant aukštam slėgiui - idealiai tinka visiems, bet ypač tinka komerciniam naudojimui ir namų vartotojams, turintiems didelę valymo vietą.
 
Puikios savybės - ilga 8 metrų aukšto slėgio žarna reiškia, kad galite dirbti nuolat nejudindami mašinos, teleskopine rankena lengva transportuoti ir kompaktiškai laikyti, ploviklio bakas leidžia iš anksto apdoroti paviršius įvairiais skysčiais ir tirpalais žarnos ritė patogiai laikyti žarną nuo pažeidimų, terminis išjungimas, apsaugantis variklį, ir automatinis siurblio paleidimas / sustabdymas, kai traukiate / atleidžiate gaiduką.
 
Maitinimo skalbimo mašina vidaus patalpoms - tai universalus „Vario“ antgalis, puikiai tinkantis daugiausiai purvo ir dumblių gruntui valyti nuo terasų, grindų dangos, takų, blokinių grindinių, sienų, sodo baldų ir dar daugiau. Paprastas pasukimas leidžia reguliuoti vandens srovės formą nuo fokusuoto taško su aukštu slėgiu, idealiai tinkančiu labiausiai užsispyrusiems nešvarumams - iki plataus 60 ° ventiliatoriaus formos su mažesniu slėgiu plačių vietų valymui, paliekant paviršių švaresnį, nei buvo kada nors anksčiau .
 
Automobilių ir dviračių reaktyvinė plovimo mašina - PW7200i taip pat yra puikus slėgio ploviklis jūsų automobiliui ar motociklui - idealus norint nuplauti vasarą susikaupusias dulkes ir muses, arba žiemą nuo kelių nuplauti korozinę druską.
 
Maitinimo šaltinis 240V elektrinis
Galingumas 1800W
Variklio tipas: aliuminio indukcija
Maksimalus slėgis 165 barai
Maksimalus srautas 7,2 l / min
Gaminio matmenys: 305 x 300 x 870 mm
Produkto svoris: 15,1 kg
Pakuotės matmenys: 370 x 380 x 760 mm
Bendras svoris: 19 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai