Prekės kodas: I5AS02EQ3500
(0)
96.28€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€

Prekės informacija

Aprašymas

 Puikios slėgio plovimo priemonės - kompaktiško dydžio, tačiau su puikiomis funkcijomis, priklausančiomis didesniems brangesniems modeliams - „Blaupunkt PW3100c“ yra fantastiška aukšto slėgio plovimo mašina, idealiai tinkanti daugeliui darbų namuose, sode ir garaže.
 
Mažas, bet tvirtas - pakankamai kompaktiškas, kad tilptų po suoliuku, tačiau vis tiek pakabina didžiulį smūgį su galingu 1600 W elektros varikliu ir vario siurbliu, užtikrinančiu maksimalų 135 barų slėgį ir didelį 7,1 l / min srautą.
 
Puikios savybės - „PW3100c“ apima ploviklio dozatorių, skirtą įvairiems muilams ir riebalų šalinimo priemonėms ištepti prieš valymą, 5 m ilgio žarna, kuri tvarkingai laikoma ant ritės, greitai sujungiamos įrankių detalės, kad būtų galima greitai nustatyti, automatinis paleidimas / sustabdymas, kuris įgalina variklis, paspaudus / atleidus gaiduką, ir šiluminė apsauga nuo perkrovos prižiūri variklį. Taip pat lengva judėti dirbant dėl sumontuotų ratų, pailgintos rankenos ir lengvos 5,4 kg konstrukcijos
 
Terasų skalbimo mašina - Puikiai valo nešvarumus ir dumblius nuo vidinių kiemų, grindų, takų, blokinių grindinių, sienų, sodo baldų ir dar daugiau, nes jo reguliuojamas purkštukas leidžia greitai perjungti fokusuotą purkštuką užsispyrusioms vietoms ir ne tokį intensyvų. ventiliatoriaus formos srovė, kuri taip pat leidžia greitai ir tolygiau padengti platesnę plotą.
 
Automobilių ir dviračių reaktyvinė plovimo mašina - PW3100c taip pat yra puikus slėgio valiklis jūsų automobiliui ar motociklui - idealus norint nuplauti vasarą susikaupusias dulkes ir muses, arba žiemą nuo kelių nuplauti korozinę druską.
 
Maitinimo šaltinis 240V elektrinis
Galia 1600W
Variklio tipas Varis
Maksimalus slėgis 135 barai
Maksimalus debitas 7,1 l / min
Gaminio matmenys: 240 x 270 x 675 mm
Produkto svoris: 5,4 kg
Pakuotės matmenys: 410 x 430 x 310 mm
Bendras svoris: 8,4 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai