Prekės kodas: I5AS02AR3500
(0)
83.68€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€
Prekės informacija

Aprašymas

 Kompaktiškas ir lengvas - mažas dydis ir daug energijos - „Blaupunkt PW2100a“ yra fantastiška aukšto slėgio plovimo mašina, turinti laive esančią saugyklą, kad jūsų priedai būtų tvarkingi, ir lengvas, tik 4,2 kg sveriantis nešiojamas dizainas, kurį lengva nešiotis bet kokio amžiaus vartotojams .
 
Mažas, bet tvirtas - pakankamai kompaktiškas, kad tilptų po suoliuku, tačiau vis tiek pakabina didžiulį smūgį su galingu 1400 W elektros varikliu ir vario siurbliu, suteikiančiu iki 105 barų maksimalų slėgį ir didelį 6,8 l / min srautą - idealiai tinka kasdieniams darbams aplink. namai, sodas ir garažas.
 
Puikios savybės - „PW2100a“ apima ploviklio dozatorių, skirtą įvairiems muilams ir riebalų šalinimo priemonėms ištepti prieš valymą, 5 m ilgio žarną, kurioje saugomos tvarkingos, greitai prijungiamos be įrankių detalės, kad būtų galima greitai nustatyti, „Auto Start / Stop“, kuri įjungia variklį trigerio traukimas / atleidimas ir šiluminė apsauga nuo perkrovos prižiūri variklį.
 
Terasų skalbimo mašina - Puikiai valo nešvarumus ir dumblius nuo vidinių kiemų, grindų, takų, blokinių grindinių, sienų, sodo baldų ir dar daugiau, nes jo reguliuojamas purkštukas leidžia greitai perjungti fokusuotą purkštuką užsispyrusioms vietoms ir ne tokį intensyvų. ventiliatoriaus formos srovė, kuri taip pat leidžia greitai ir tolygiau padengti platesnę plotą.
 
Automobilių ir dviračių reaktyvinė plovimo mašina - PW2100a taip pat yra puikus slėgio valiklis jūsų automobiliui ar motociklui - idealus norint nuplauti vasarą susikaupusias dulkes ir muses, arba žiemą nuo kelių nuplauti korozinę druską.
 
Maitinimo šaltinis 240V elektrinis
Galia 1400W
Variklio tipas Varis
Maksimalus slėgis 105 barai
Maksimalus srautas 6.8L / min
Gaminio matmenys: 330 x 330 x 280 mm
Produkto svoris: 4,2 kg
Pakuotės matmenys: 320 x 380 x 380 mm
Bendras svoris: 7,4 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai