Prekės kodas: S5SR02BZ3500
(0)
38.51€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Vežimėlis transportavimui
Gamintojas: BLAUPUNKT
Maksimali apkrova: 70 kg

Aprašymas

 Daugiafunkcinis - mūsų sulankstomas vežimėlis „PT2000“ yra puikus įrankis turėti namuose, dėl kurio vidutinio dydžio sunkiasvoriai kroviniai gali judėti aplink vėją. Idealiai tinka pristatant daiktus, mažus maišus, bagažą, įrankių dėžes, naminių gyvūnėlių maistą, žūklės komplektą, kempingą ir dar daugiau - be to, tai yra rankinis sunkvežimis, skirtas tiesiog „paprastoms senoms dėžėms ir siuntiniams“ perkelti.
 
Trijų sekundžių sąranka - spyruokliniai ratai atsiskleidžia automatiškai, kai patraukiate žemyn arba nužengę ant pagrindo plokštės, kad atidarytumėte krautuvą pakrauti, - kai nustatysite, paprasčiausiai pakelkite rankeną vienu mygtuko paspaudimu ir būsite pasirengę!
 
Mažos pakuotės - nulenkiamos tik iki 63,5x6x39cm, lengvai telpa į automobilio bagažinę, spintelę ar po suoleliu. Išlankstomas, kad ant 39x28 cm dydžio pakrovimo plokštės būtų telpa vidutinio dydžio dėžės su teleskopine rankena, turinti gumuotą rankeną, kurią galima nustatyti 3 padėtyse, iš viso siekiančiose 1 m.
 
Tvirtas ir lengvas - Tvirtos kniedytos konstrukcijos, pagamintos iš aliuminio ir HDPE plastiko, su sklandžiai veikiančiais 75 mm skersmens gumuotais ratais, leidžiančiais judėti iki 70 kg. Lengvas, palyginti su įprastais rankiniais sunkvežimiais, sveriančiais tik 3,2 kg, tačiau galintis atlikti didžiąją dalį užduočių.
 
Ilga guma - „Barrow“ tiekiamas su ilgu elastingu guminiu lynu, kuris padės pritvirtinti krovinius gabenant, tiesiog prikabinkite prie rankenos skersinių strypų ir užsukite per pagrindo plokštę.
 
Gaminio matmenys: 420 x 390 x 1000 mm
Produkto svoris: 3,2 kg
Pakuotės matmenys: 70 x 410 x 650 mm
Bendras svoris: 3,85 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai