Prekės kodas: T5MV02HP3790
(0)
61.90€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Aprašymas

 Supjaustyta duona, supjaustytas sūris ar dešrelės, supjaustytos visiškai lygiomis dalimis, yra produktai, kuriuos šiandien galite įsigyti kiekvienoje parduotuvėje. Tačiau jei esate žmogus, sąmoningai apsipirkęs, vertinantis maisto kokybę ir turintis savo pageidavimus dėl duonos riekelės ar kumpio griežinėlio storio, tuomet tikrai įvertinsite „Blaupunkt FMS501“ elektrinės pjaustyklės pranašumus.
 
Vežimėlis, stūmiklis ir dėklas yra pagaminti iš sveikatai saugaus plastiko. Abu šiuos elementus galima lengvai pašalinti iš pjaustyklės ir nuplauti po tekančiu vandeniu.
 
„FMS501“ modelis leidžia pjaustyti gaminius plačiame diapazone - nuo mažiau nei 1 mm iki 20 mm. Sklandus riekelių sureguliavimas yra įmanomas dėl patogios rankenėlės, esančios nustatyto bloko gale, turinčią aiškią skalę, kurios dėka galime būti tikri, kad prietaisas supjaustys duoną, sūrį ar konservuotą mėsą skiltelėmis, kurių mums reikia momentas.
 
Prietaiso saugumą ir stabilumą darbo metu užtikrina neslidžios kojos, peilio dangtelis ir impulsinis režimas (prietaisas veikia tik paspaudus jungiklį). Patyrusiems vartotojams bus patogu naudoti nenutrūkstamą režimą, kurio metu nereikia laikyti jungiklio nuspaustu.
 
Pjaustyklės peilį galima pakeisti. Gamintojas siūlo paprastus ir dantytus peilius (lygus peilis - aksesuaras su simboliu ACC037 ir dantytas peilis - aksesuaras su simboliu ACC038).
 
Peilis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno
Peilio skersmuo: 17 cm
Stabili aliuminio bazė
Deriklis pagamintas iš lietinio aliuminio
Platus pjovimo storio reguliavimo diapazonas: 0-20 mm
Gabaliukas / trupinių dėklas
Nuimamas vežimėlis
Maitinimo laido saugojimas
Stumtuvas
Neslidžios kojos
Maitinimas: 220–240 V ~ 50/60 Hz, maksimali galia: 200 W, vardinė galia: 160 W
Išmatavimai: 34,1 x 24 x 24,2 cm
Svoris: 2,9 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai