Prekės kodas: T5VC02DV3790
(0)
98.36€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

Mažas butas paprastai yra maža virtuvė arba maža virtuvėlė. Taigi kiekvienas centimetras skaičiuoja tokiuose kambariuose. Kai nėra krosnelės standartinės krosnies vietos, tačiau tik nedidelė viryklė, nauja, kompaktiška „Blaupunkt“ elektrinio šaldiklio EOM501 modelis yra su pagalba.
Šis praktiškas ir funkcionalus prietaisas yra mažesnis klasikinės elektrinės krosnelės leidimas (mažesnė forma), tačiau tai nepadeda paruoštų patiekalų kokybei.
EOM501 modelį įvertins žmonės, neturintys laisvos vietos savo virtuvėje, taip pat geros virtuvės mėgėjai, kurie ją naudos kaip papildomą pagalbą stacionariai orkaitei, pvz., Rengiantis atostogoms.
Nauja elektrinė krosnelės markė Blaupunkt, kurios talpa yra 31 litrų, lengvai pritaikys standartinį pyragų skardos dydį, skrudintą keptuvę ir 30 cm skersmens picos lapą.
Įrenginys su dviem šildytuvais: viršutiniu ir apatiniu, leidžia pasirinkti kelis kepimo režimus, o karšto oro ir skrudinimo funkcijos - dar labiau išplėsti paruošimo galimybių spektrą. Saldūs pyragaičiai, kepta mėsa arba pica, kad kiekvienas mėgsta, nesiskiria skoniu ir išvaizda iš patiekalų, paruoštų standartinėse krosnelėse.
Kepimo temperatūrą nuo 90 iki 230 ° C galima reguliuoti patogia rankenėle. Tas pats mechanizmas taip pat naudojamas norint pasirinkti prietaiso darbo režimą ir nustatyti jo laiką (0–60 min.), O įmontuotas laikmatis išjungs orkaitę pasibaigus nustatytam darbo laikui.
Prietaisas taip pat turi vidinį apšvietimą, kurio dėka galite pamatyti, kokie patiekalai atrodo kepant, neatidarant to.
Svarbus orkaitės bruožas yra dvigubas, šaltas langas ir nešildomas korpusas, kuris apsaugo vartotojus nuo atsitiktinio nudegimo.
Komplekte su modeliu EOM501 taip pat yra daug naudingų priedų, kurie leis paruošti indus į orkaitę lengvai, patogiai ir maloniai. Tarp jų yra rotacinė su dviem šakėmis, pagamintomis iš nerūdijančio plieno, grotelės ir kepimo skardos. Po kepimo lengva ir saugu juos pašalinti iš įrenginio, naudodami specialias rankenas.
Krosnelės valymą palengvins trupinių dėklas, dėl kurio galite lengvai valyti kepimo kamerą.
Juoda, kompaktiška orkaitė su šlifuotu aliuminio elementu ir moderni stiklo plokštė tikrai bus estetinė ir praktiška įranga kiekvienai mažai virtuvei.
 

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai