Prekės kodas: T5MV02HP3740
(0)
21.84€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

Šildymo elementas - diskas
Virtuvės „Blaupunkt EKS502GD“ šildymo elementas yra tvirtai pritvirtintas prie apsauginio metalo sluoksnio, kuris leidžia kuo greičiau virti didelį kiekį vandens. Lengviau nuplauti ir valyti, lyginant su virduliu, su atviru spirale, ir šis dizainas neleidžia skersinėms dalelėms patekti į verdantį vandenį. Blaupunkt EKS502GD virdulys išsijungia, jei joje nėra vandens, ir leidžia sušilti bet kokį vandens kiekį.
 
Dėl indikacijos
Blaupunkt EKS502GD virdulys pats informuos jus apie tai, kad į savo kūną yra įtraukta lemputė. Kai tik šviesos užgęsta, verdantis vanduo yra paruoštas naudojimui.
 
Virimas
Nesijaudinkite, kad vanduo gali virti, ir virdulys degs. Blaupunkt EKS502GD virdulys išsijungia, kai vanduo pasiekia tinkamą temperatūrą. Tai labai patogu, nes neleidžia sugadinti virdulio šildytuvo, palengvina valymą ir taupo elektros energiją.
 
Nerūdijančio plieno korpusas
Higieniškas, tvirtas, saugus ir greitai verdantis vandens virdulys „Blaupunkt EKS502GD“ atrodo stilingas ir modernus. Virimo vanduo iš šio virdulio neturi nereikalingo skonio ir kvapo. Ir pats virdulys yra patogus ir lengvai prižiūrimas, lengvai valomas.
 
Laido skyrius
„Blaupunkt EKS502GD“ arbatinuko pagrinde yra vieta laidui laikyti, o tai leidžia reguliuoti jo ilgį ir netrukdyti kambario išvaizdai.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai