Prekės kodas: S5SZ02SZ3501
(0)
98.71€
 / vnt.
Yra sandėlyje (1)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€
Prekės informacija

Aprašymas

 Didelės galios elektrinis grandininis pjūklas - „Blaupunkt CS4000“ yra didelės galios laidinis grandininis pjūklas, skirtas dideliems darbams, kurių mažesni grandininiai pjūklai negali įveikti. Vienas geriausių šiandien parduodamų elektrinių grandininių pjūklų medienos pjovimui sode.
 
Puiki specifikacija - Galingas 2,4 kW kintamosios srovės variklis ir patvarus metalinis reduktorius suteikia CS4000 daug rūko, kad iškirstų ir kietus, ir minkštus miškus, ir dėka ilgo 45 cm (18 colių) „Blaupunkt XS“ strypo ir grandinės, kuri jums suteikia galimybę greitai ir lengvai perpjauti storus kamienus ir šakas iki 40 cm skersmens.
 
Svarbiausios savybės - SDS įrankio be įtempimo sistema reiškia, kad galite greitai įtempti ir įtempti grandinę, neturėdami griebti veržliarakčio, apvyniojama rankena reiškia, kad galite pritaikyti sukibimą pagal savo padėtį, automatinis tepimas palengvina valdymą, langas ant grandininio pjūklo pusėje galite pamatyti alyvos lygį, metalinis nagas suteikia stabilumo, apsauga nuo perkrovos prižiūri pjūklą ir 30 cm ilgio laidas reiškia, kad niekada nebūna toli nuo lizdo.
 
Pirmiausia saugumas - visi mūsų grandininiai pjūklai buvo sukurti taip, kad apims naujausias saugos funkcijas. Automatinis grandinės pertraukimas yra rankoje, kad grandinė būtų sustabdyta iškart atleidus gaiduką. Grandinės strypas yra suformuotas taip, kad sumažintų atatrankos riziką, jei tokiu atveju priekinėje rankos apsaugoje yra automatinis išjungimas. mechanizmas, leidžiantis greitai įjungti variklį ir akimirksniu sustabdyti grandinę.
 
Maitinimo šaltinis 240 V elektrinis
Galia 2400W
Variklio tipas Varis
Grandinės greitis 13m / s
Grandinės pertraukos laikas <0,12s
Gaminio matmenys: 870 x 280 x 200 mm
Produkto svoris: 6 kg
Pakuotės matmenys: 500 x 290 x 220 mm
Bendras svoris: 7,4 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai