Prekės kodas: I5EI02BG3500
(0)
58.36€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€

Prekės informacija

Aprašymas

 18 V ličio jonų akumuliatoriaus energija - „Blaupunkt BP5122“ yra mūsų galingas belaidis virpesių daugiafunkcis įrankis - netrukus jūsų mėgstamas elektrinis įrankis jūsų kolekcijoje - sukurtas tiek daugeliui darbų, kurių neįmanoma išvardyti.
 
Daugiafunkcis - suderinamas su visais įprastais greito keitimo ir „Starlock“ priedais. Puikiai tinka tokiems darbams kaip sienų išpjovos lizdams, medžio pjovimas vinimis ar varžtais - ir daug daugiau.
 
Universalus - įbrėžtas pjūvis, nuleistas pjūvis, kampinis pjūvis, išlenktas pjūvis, pjūklas, smėlis, įbrėžimas, apdaila, forma, drožyba - jūs tai įvardijate ir tikriausiai tai gali padaryti - visa tai iš įvairių medžiagų, tokių kaip medis, metalas, akmuo, keramika, guma ir plastikas.
 
Puikios savybės - be įrankių greito keitimo sistema leidžia greitai keisti priedus, elektroninis greičio valdymas reiškia, kad galite pritaikyti savo medžiagos greitį nuo 8000 iki 18000 opm - ir LED šviesa padeda veikti tamsiose vietose.
 
Su priedais - 3 pjūklų asortimentas, 1x grandiklio antgalis, 1x delta šlifuoklio tvirtinimas su vakuuminiu ištraukimu, 3 įvairios smėlio šlifavimo pagalvėlės, 1x 2Ah 18V ličio jonų akumuliatorius, 1val greitas įkroviklis, kietas laikymo dėklas ir „Starlock“ adapteris.
 
Belaidis naudojant „Blaupunkt 18V“ ličio jonų DNR sistemos baterijas, jų potencialas yra maksimaliai padidintas, suteikiant jums ne tik perkeliamumą, bet ir suderinamumą su visais kitais diapazone esančiais įrankiais.
 
Greičio nustatymai 11
Įkrovimo laikas 1 valanda
Gaminio matmenys: 280 x 80 x 110 mm
Produkto svoris: 1.23
Pakuotės matmenys: 110 x 300 x 320 mm
Bendras svoris: 2,95
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai