Prekės kodas: I5MI02FV3500
(0)
45.26€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

 „Blaupunkt PG“ serijos dažų purkštuvai, geriausi įrankiai, skirti greitai dažyti didelius ar nelygius paviršius - ir geriau apdirbti nei volas. Namų ir sodo dekoravimas dar niekada nebuvo toks lengvas dėl šių fantastiškų elektrinių dažų purkštuvų universalumo.
 
Greitai padenkite didelius sienų plotus emulsija, palikdami tolygų ir lygų paviršių, ypač patogu pagrindinius sluoksnius dengti ant šviežio tinko. Grindjuostes, architravas, karnizus, lubų rožes ir kitas daug laiko reikalaujančias vietas dažyti yra drastiškai lengviau nei naudojant teptuką, o jūs taip pat galite naudoti aliejaus ar vandens dažus, kurių blizgesys, šilkas ir matinė danga taip pat yra. Medinius baldus, grindis, tvoras, akmenį, metalą ir dar daugiau galima lengvai dažyti, dažyti, lakuoti, gruntuoti.
 
„PG3000“ yra aprūpintas stipriu 450 W varikliu ir yra skirtas dangoms, kurių klampa yra iki 70 d / s, o 800 ml talpos bakas suteikia daugiau talpos, nei įdėtumėte į įprastą ritininį dėklą, ir be nuolatinio poreikio prie jo grįžti! Storesnėms dangoms paprasčiausiai jas skieskite tinkama skiedikliu ir naudokite pateiktą priemonę, kad klampumas būtų tinkamas.
 
Dėl trijų purškimo būdų (horizontalaus / vertikalaus ovalo ir apskritimo) lengviau tolygiai padengti sluoksnį skirtingose situacijose, o tūrio reguliavimas leidžia toliau kontroliuoti dažų srautą.
 
Komplekte yra 5 teptukų ir valymo priedų pakuotė
 
Maitinimo šaltinis 240V elektrinis
Galingumas 450W
Srauto greitis 750ml / min
Produkto matmenys: 295 x 125 x 290 mm
Produkto svoris: 1,18 kg
Pakuotės matmenys: 160 x 340 x 320 mm
Bendras svoris: 2,64 kg
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai