Prekės kodas: T502DI3840
(0)
151.01€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

Jei ieškote tinkamo profesionalių plaukų džiovintuvo savo kirpyklai, tada STEELFX BAB8000IE yra būtent tai, ko ieškote!

Tai unikalus modelis, specialiai sukurtas darbui su barzda ir vyrų šukuosenomis. Šis modelis išsiskiria metaliniu korpusu, kuris nešyla, kai dirbate su plaukų džiovintuvu.

Korpusas pagamintas tik iš plieno, yra lygaus, blizgaus paviršiaus ir malonus liesti. Stilingas ir ryškus šis plaukų džiovintuvas sugebės patraukti bet kam žvilgsnį ir dėmesį.

Padarykite save įsimintiną naudodami šį nuostabų įrankį! BaByliss PRO STEELFX yra galingas, 2000 W galios, kompaktiškas plaukų džiovintuvas, aprūpintas profesionaliu, galingu Ferrari varikliu.

Plaukų džiovintuvo variklio technologija leidžia jį naudoti 10 kartų ilgiau nei tradicinius srovės variklių modelius. Dėl stipraus oro srauto ir greičio šis plaukų džiovintuvas galės atlikti bet kokią užduotį ir bus tinkamas visiems plaukų tipams.

Reikėtų pažymėti, kad šis plaukų džiovintuvas yra aprūpintas naujausia jonizacijos sistema, kuri padės apsaugoti ir atkurti plaukus. Kai tik įjungsite, jūsų plaukai bus prisotinti milijonų neigiamų jonų. Jonizacija padeda plaukams išlaikyti drėgmę, daro juos labiau paklusnius, švelnesnius ir žvilgančius.

Nepaisant to, kad šis plaukų džiovintuvas turi plieninį korpusą, jis yra labai lengvas. Subalansavę puikų plaukų džiovintuvą, jūsų darbas bus patogus ir greitas, be papildomos apkrovos raumenims. Šis modelis turi 12 greičio ir temperatūros režimų, kurie idealiai tiks bet kokiam darbui.

Savybes:


Galia 2000W
Plieninis korpusas, kuris nešyla
Jonizacijos sistema
Oro srautas 93 m3 / h, kai greitis 180 km / h
Oro srauto slėgis 1400 Pa
Plaukų džiovinimo greitis 5,6 g / min
Profesionalus laidas - 2,7 m
Į komplektą įeina antgalis
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai